Toshiba představuje nový 25,7cm (10.1’’), univerzální tablet AT300

Toshiba představuje nový 25,7cm (10.1’’), univerzální tablet AT300

Společnost Toshiba Europe GmbH dnes představila nový 25,7cm (10.1’’) tablet Toshiba AT300. Tento stříbrný tablet s texturovaným povrchem běží na platformě AndroidTM 4.0, Ice Cream Sandwich, je vybaven nejnovějším procesorem NVIDIA® Tegra® 3, nabízí obsáhlou sadu funkcí konektivity a je určen pro každodenní práci s multimédii a občasné hraní her na cestách. Tablet AT300 bude v Evropě dostupný ve třetím čtvrtletí roku 2012.

Připojen k digitálnímu světu zábavy

Přestože je jen 8,95 mm tenký, tablet Toshiba AT300 nabízí celou řadu rozhraní a portů, včetně WLAN, Bluetooth® 3.0, mikro USB a mikro HDMI®. Vybrané modely budou mít také funkci Mobile Broadband. Zabudovanou kartu Multimedia Card (eMMC) s kapacitou až 64 GB je možné rozšířit externím USB pevným diskem nebo SD kartou. Díky předinstalované aplikaci budou mít uživatelé možnost přístupu ke službám a nabídkám v obchodě Toshiba Places. Kromě toho si budou moci vybrat z více než 500,000 aplikací na Google Play™.

Bohaté multimediální zážitky

Tablet Toshiba AT300 je poháněn čtyřjádrovým procesorem NVIDIA® Tegra® 3, který je optimalizován na multitasking, prohlížení webu a občasné hraní her pro mobilní zařízení. Toshiba AT300 nabízí brilantní přehrávání videa a obrázků. To je doplněno zvukem z integrovaných stereo reproduktorů s podporou širokého prostorového efektu SRS WOW HDxTM od firmy SRS Labs. Tablet je dále vybaven 5megapixelovým zadním fotoaparátem s LED bleskem a 2megapixelovým předním fotoaparátem pro pohodlné fotografování, natáčení videa a chatování.

Klepněte pro větší obrázek

Přenosnost s dlouhou výdrží

Přestože váží jen 590 gramů a je tenký 8,95 mm, tablet Toshiba AT300 je napájen baterií, která umožňuje přehrávat video až
10 hodin1 do dalšího nabití.

Atraktivní a odolná konstrukce

Tablet Toshiba AT300 má atraktivní stříbrný design s texturovanou povrchovou úpravou. Dotyková obrazovka s ochranou v podobě tvrdého skla Corning® Gorilla® Glass odolného proti poškrábání dělá z tabletu velice odolného společníka.

Širší využitelnost díky nabídce příslušenství Toshiba

Dokovací stanice umožňuje pohodlné uložení a dobíjení tabletu Toshiba AT300. Šikmá konstrukce doku je vhodná pro sledování filmů. Pouzdro se stojánkem AT300 Stand Case poskytuje tabletu bezpečí i během používání. Jeho univerzální konstrukce umožňuje nastavení tabletu do různých úhlů pro pohodlné surfování, sledování filmů nebo psaní e-mailů. Toshiba nabízí i chránič obrazovky AT300 Screen Protector, který chrání obrazovku tabletu proti špíně a prachu. Rovněž je zlepšena vysoká odolnost skla Corning® Gorilla® Glass proti poškrábání.

Témata článku: Cream, Gorilla, Gorilla Glass 4, Ice Cream, Mikro, Multitasking, Sandwich, SD Card, Sklo, Natáčení videí, Tenký film, Zadní sklo, Široký úhel, Občasné hraní, Dobíjení, Univerzální reproduktor, Cream Sandwich

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?