Toshiba: nové herní notebooky Qosmio X770 a Qosmio X770 3D

Toshiba: nové herní notebooky Qosmio X770 a Qosmio X770 3D

Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, představila svoji novou vlajkovou loď z řady herních notebooků určených pro náruživé hráče. Modely Qosmio X770 jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které spojují vynikající výkon s neobyčejně realistickým vyobrazením i těch nejnáročnějších herních scén. Model Qosmio X770 3D navíc podporuje aktivní technologii 3D** a přenáší tak zážitek ze hry do třetí dimenze. Modely Qosmio X770 3D a Qosmio X770 budou dostupné na evropském trhu ve druhém čtvrtletí roku 2011. Na český a slovenský trh bude ve druhém čtvrtletí 2011 uveden pouze model Qosmio X770 3D, který bude standardně nabízen s tříletou záruční dobou.

Qosmio X770: maximální zážitek ze hry

Notebook Qosmio X770 splňuje mimořádné nároky náruživých hráčů počítačových her a poskytuje dostatečný výkon pro vypořádání se i s těmi nejnáročnějšími výzvami při jejich hraní. Pyšní se čtyřjádrovým procesorem a nejmodernější grafickou kartou nVidia. Nabízí kvalitní obraz v plném rozlišení 1 080p, který proti předchozí generaci notebooků přináší větší zážitek ze hry díky realistickému ztvárnění i těch nejrychlejších scén. Model Qosmio X770 navíc disponuje pamětí o velikosti 4 GB, 6 GB, nebo dokonce 8 GB a skvělým displejem HD+ o úhlopříčce 43,9 cm (17,3''). Hybridní pevný disk Solid State Hybrid 4G s technologií adaptivní paměti umožňuje vysoký výpočetní výkon a velmi rychlé spuštění notebooku. Výstup HDMI navíc usnadňuje připojení notebooku k ještě většímu externímu monitoru.

Klepněte pro větší obrázek

Qosmio X770 3D: zážitek ze hry ve formátu 3D

Kromě těchto parametrů model Qosmio X770 3D navíc nabízí full HD 3D displej o úhlopříčce 43,9 cm (17,3'') s podporou pro technologii nVidia 3D Vision™, která uživateli umožňuje vidět trojrozměrný obraz prostřednictvím aktivních brýlí. Díky tomu model Qosmio X770 3D přehrává hry v trojrozměrném** formátu v dokonalé kvalitě. Díky času odezvy pouhých 5 ms reprodukuje displej i nejrychlejší scény bez náznaku rozmazání. Vestavěná 3D kamera s dvěma čočkami umožňuje nahrávat 3D video i snímat 3D fotografie.

Klepněte pro větší obrázek

Hraj a poslouchej! Pro model Qosmio X770 je charakteristický dokonalý zvuk

Bezchybný a čistý zvuk je pro herní notebooky zásadní požadavek. Proto oba modely Qosmio X770 disponují nejkvalitnějšími reproduktory Harman/Kardon® a subwooferem pro dokonalé podání basů. Díky podpoře pro systém Dolby® Advanced Audio pak tyto notebooky nabízí kvalitní zvuk, spojovaný spíše s nejmodernějšími highendovými audiosystémy.

Hráčský duch a přitažlivý sportovní design

Díky technické kvalitě a atraktivnímu designu nové herní notebooky Toshiba vystupují z davu. Mají zrnitý černý povrch s metalickým vzorkem opatřeným červenými doplňky a červeně podsvícenou plnohodnotnou klávesnicí (tedy včetně numerické části). Sedm podsvícených dotykových kláves nabízí přímý přístup k často používaným aplikacím a maximálně usnadňuje jejich používání.

Převod DVD ve formátu 2D na 3D a možnost streamingu

Enormní výpočetní výkon modelu Qosmio X770 je jako stvořen pro převod filmových DVD z formátu 2D na formát 3D. Model Qosmio X770 zároveň podporuje streaming 3D filmů na externí 3D obrazovku přes výstup HDMI a umožňuje tak společný zážitek ze sledování filmů ve 3D** celé rodině i jejím přátelům. Technologie nVidia 3DTV Play™ v modelu Qosmio X770 3D využívá výpočetní sílu grafického procesoru k převodu počítačových her na formát 3D a umožňuje tak jejich hraní na připojené 3D obrazovce.

 

Další článek: Francie: Televize a rádia nesmí používat slova Facebook a Twitter

Témata článku: Notebooky, Kvalitní kamera, HDMI ¨výstup, Herní zážitek, Čistý design, Numerická klávesnice k notebooku, Harman Kardon, Dimenze, Trojrozměrný model, Herní notebook, Počítačový model, Model, Nvidia 3D Vision, Harman, Výpočetní výkon, Herní model, Aktivní 3d brýle, Skvělá klávesnice, Model S, Sportovní kamera

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší