Toshiba je připravená na příchod Windows 8

Toshiba je připravená na příchod Windows 8

Příchod Windows 8 s sebou nese zcela nové možnosti. Pro jejich plné využití jsou třeba počítače s dotykovými displeji. Toshiba je připravená a již v současnosti má na trhu první zástupce počítačů designovaných přímo pro Windows 8.

Toshiba Satellite U920t - konvertibilní Ultrabook™

Příznivci filmové série Transformers mohou zbystřit, protože se jedná se o plnohodnotný Ultrabook s dotykovou obrazovkou a možností jednoduché transformace do podoby tabletu. Satellite U920t spojuje jednoduchost použití a výkon notebooku s okamžitým probuzením a použitelností tabletu. Určen je pro uživatele, kteří chtějí univerzální mobilní počítač v extrémně kompaktním těle. Jako správný Ultrabook se Satellite U920t probudí z režimu spánku během několika sekund.

Tento všestranný hybrid používá zcela novou konstrukci displeje. Právě ta umožňuje rychlou a jednoduchou konverzi z notebooku na tablet. Úhlopříčka 12,5“, dotyková obrazovka s podporou ovládání až pěti prsty zároveň, LED podsvícení, široké pozorovací úhly a ochrana proti poškrábání sklem Corning Gorilla Glass – to jsou základní parametry této novinky postavené pro Windows 8.

Satellite U920t je zkonstruován pro vysoký výkon - pohání ho třetí generace procesorů Intel pro Ultrabooky a nejnovější grafický adaptér Intel HD Graphics 4000. O bezpečnost i rychlou práci s daty se stará zabudovaný SSD disk s kapacitou 128 GB.

Klepněte pro větší obrázek

Toshiba LX830 – dotykový počítač s Full HD typu All-In-One

Velký a elegantní dotykový displej (58.4cm / 23”) s rozlišením Full HD, který v sobě skrývá veškerý hardware počítače, to je Toshiba LX830. Kombinuje schopnosti stolního počítače, televize, herní konzole, digitálního záznamníku a mediální knihovny v jednom jediném zařízení a je proto výborným kandidátem pro multifunkční zábavní centrum domácnosti. Velký displej je možné ovládat až deseti prsty najednou, čemuž byla přizpůsobena i bytelná konstrukce stojanu.

LX830 je postaven na nejnovější generaci procesorů Intel Core a o grafiku se stará nejnovější generace grafických karet NVIDIA. Aby možnosti byly kompletní, je LX830 vybaven bezdrátovou klávesnicí, myší a dálkovým ovládáním multimediálních funkcí. A protože správné multimediální centrum musí skvěle znít, byly pro tento počítač zvoleny stereo reproduktory Onkyo s nadstavbovým softwarem SRS Premium Sound 3D od SRS Labs.

Nový Skype 6 si rozumí s účty Microsoftu a Facebooku

Témata článku: Gorilla Glass 4, Herní klávesnice a myš, Jednoduché tělo, Jednoduchá konstrukce, Televize úhlopříčka 80, Velká úhlopříčka, Rychlý SSD, Intel HD Graphics, Transformers, Dotyková obrazovka, Ultrabook, Starý počítač, Televize LED, Gorilla, Dotykový displej, Velká série, Toshiba Satellite, Onkyo, Výborný notebook, All-in-one počítač

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší