Toshiba doplňuje řadu nejprodávanějších notebooků Satellite L

Toshiba doplňuje řadu nejprodávanějších notebooků Satellite L

Společnost Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, uvádí na trh zmodernizované notebooky Satellite řady L a dosavadní portfolio tak doplňuje o modely s displejem o třech různých úhlopříčkách a s širokým výběrem procesorů AMD® a Intel®. Příznivý poměr pořizovací ceny a výkonu nabízí ideální řešení pro uživatele, kteří chtějí notebook pro každodenní činnost a zároveň ocení možnost multimediální zábavy doma i na cestách. Notebooky řady L přichází s širokým výběrem různých konfigurací, díky kterému si každý zákazník vybere model odpovídající jeho představám. Notebooky Satellite řady L budou uvedeny na trh v Evropě, na Středním východě a v Africe ve druhém čtvrtletí roku 2011.

Neopakovatelný multimediální zážitek

Díky HD displeji, výkonné grafické kartě a rychlému procesoru notebooky Satellite řady L dokonale uspokojí náročné požadavky moderní multimediální zábavy. Pyšní se rozlišením Resolution+ a díky HDMI portu lze promítat 3D filmy na 3D televizní obrazovce. K pokrytí současného nedostatku materiálů ve formátu 3D umožňují některé modely řady L převod z formátu 2D na 3D a přidávají tak hloubku scénám, které si 3D rozměr na 3D televizní obrazovce zaslouží. Bezchybný obraz je díky systému Dolby Advanced Audio doplněn o čistý zvuk. V noteboocích Satellite L750, L755, L770 a L775 jsou navíc vestavěny stereoreproduktory Onkyo. Široké možnosti připojení včetně podpory pro vysokorychlostní USB 3.0² a pro technologie Bluetooth 3.0² a LAN podtrhují multimediální ambice těchto notebooků.

Klepněte pro větší obrázek
Toshiba Satellite L775

Satellite L730/L735 pro uživatele na cestách

Modely Satellite L730/L735 s displejem o úhlopříčce 33,8 cm (13,3") a s hmotností od 2,1 kg jsou určeny především pro zákazníky, pro které je mobilita jedním z klíčových požadavků.

Satellite L750/L755 na příležitostné cesty

Modely Satellite L750/L750D/L755/L755D s displejem o úhlopříčce 39,6 cm (15,6") a s hmotností od 2,5 kg jsou ideální pro využití doma i na cestách.

Satellite L770/L775 jako náhrada za desktop
Modely Satellite L770/L770D/L775/L775 s úhlopříčkou 43,9 cm (17,3") a s hmotností 2,8 kg uspokojí uživatele, pro které je rozměrný displej jedním z důležitých požadavků.

Vzorek matrix s optickým hloubkovým efektem

Modely Satellite L730, L750 a L770 charakterizuje vzorek matrix v kontrastu s jasně stříbrným pozadím na krytu displeje a okolo černé klávesnice odolné vůči otiskům. Notebook Satellite L775 se představí v kombinaci vzorku matrix s tmavostříbrným nebo bílým podkladem. Modely Satellite L735 a Satellite L755 budou v prodeji ve čtyřech barevných variantách: tmavostříbrné (dark silver), sytě červené (modena red), červenohnědé (maroon brown) a luxusní bilé (luxe white).

Klepněte pro větší obrázek
 

Témata článku: Matrix, Dark, Luxusní rozlišení, Cesta, Hmotnost, Rozlišení, Různé požadavky, Různé materiály, Toshiba Satellite, Ideální kombinace, Onkyo, Notebooky toshiba, Úhlopříčka, Resolution, Ideální poměr, Brown, Televizní obrazovka, Černá varianta

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje