TONI&GUY uzavírá smlouvu s freehotspot.com umožňující bezplatný přístup k internetu

Dublin, Irsko – 22. ledna 2007, free-hotspot.com, zřizovatel největší sítě bezplatných hotspotů na světě oznámil, že počínaje dneškem bude nabízet své služby rovněž klientům kadeřnických salónů TONI&GUY v Nizozemí. Populární řetězec kadeřnických salónů přijal program free-hotspot.com jako nástroj k uspokojení rostoucího počtu "technicky náročnějších" klientů, kteří vyhledávají přístup k internetu či chtějí využívat smart phones (chytrých telefonů) a dalších zařízení podporovaných Wi-Fi téměř kdykoliv a kdekoliv.
TONI&GUY uzavírá smlouvu s freehotspot.com umožňující bezplatný přístup k internetu

Instalace bezplatných hotspotů v salónech TONI&GUY je součástí pečlivě naplánované marketingové strategie, která si klade za cíl navýšení příjmů společnosti v dlouhodobém horizontu. “Služby free-hotspot.com pouze adekvátně doplňují náš program věnovaný péči o zákazníka a nabídku  bezplatného přístupu k internetu lze považovat za zcela logické rozhodnutí“, říká Rob Kolfers, ředitel společnosti TONI&GUY v Nizozemí. „Naší prioritou je spokojený zákazník a proto neustále hledáme nové a inovativní způsoby k zajištění služeb s přidanou hodnotou“. doplňuje Kolfers.

Společnost free-hotspot.com by ráda ukázala, že nabídka služeb bezplatného přístupu k internetu není omezena pouze na bary, restaurace a hotely, ale že lze hostpoty instalovat rovněž na dalších veřejných místech jakými jsou kadeřnické salóny, knihovny, obchodní domy, sportovní haly, či místa veřejných dražeb aut.

„Kadeřnické salóny  byly  poskytovateli placených služeb Wi-Fi dlouhodobě přehlíženy, nicméně myslíme, že k nabídce bezplatného přístupu k internetu  je kadeřnický salón vynikající místo“, vysvětluje Joe Brunoli, vice–president  pro rozvoj trhu společnosti free-hotspot.com. „Naše nabídka je naprosto ideální pro ty, kteří chtějí dobu, po kterou v salónu čekají, strávit  „na internetu“ – zkontrolovat e-maily, surfovat na webových stránkách či si stáhnout hudební hity, ale i pro ty, kteří chtějí na internetu strávit více času například během barvení vlasů.“ Fakt, že  TONI&GUY identifikoval naše služby jako přínosný marketingový nástroj, pouze ukazuje, proč je společnost   označována za „průkopníka nových trendů“ v oblasti kadeřnictví“. dodává Brunoli.

Váš názor Další článek: AMD zlevňuje procesory v nižší a střední třídě

Témata článku: Veřejná služba, Wi-Fi Hotspot, Veřejná Wi-fi

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší