TomTom jako první na světě nabízí uživatelům možnost okamžitě vylepšovat mapy

TomTom jako první na světě nabízí uživatelům možnost okamžitě vylepšovat mapy

Cannes, Francie, 5. června 2007 – TomTom, největší světový poskytovatel navigačních řešení, dnes představuje technologii TomTom Map Share v novém TomTom GO 720. Tato nová unikátní technologie sloužící k vylepšování map zajišťuje uživatelům možnost jednoduše aktualizovat své mapy přímo v okamžiku, kdy si změny všimnou. K zaznamenání změny stačí pouhých pár dotyků. Díky TomTom HOME mají uživatelé TomTom Map Share možnost sdílet také změny uvedené ostatními uživateli.

TomTom Map Share je patentovaná technologie umožňující vylepšovat mapové podklady vyvinutá unikátně pro TomTom. Uživatelé TomTom mohou ihned reagovat na změny a opravovat mapy na svém přístroji TomTom. Díky chytrému uživatelskému rozhraní je zaznamenávání změn velmi jednoduché, stejně tak jako blokovaní či odblokování ulic, obracení jednosměrných ulic či změny názvů ulic.

Cesty a nepřetržité změny. Funkce TomTom Map Share umožňuje uživatelům zachycovat změny a vylepšovat mapy a tím udržovat svá data stále aktuální. Tyto změny umožňují komunitě uživatelů TomTom Map Share mít neustále k dispozici nejaktuálnější mapy a orientovat se stejně jako místní obyvatelé.

TomTom má největší komunitu uživatelů na světě, přes 10 milionů lidí. Uživatelé TomTom Map Share mohou mezi sebou sdílet svá vylepšení s ostatními uživateli díky TomTom HOME, bezplatné TomTom softwarové aplikaci umožňující uživatelům řídit, stahovat, ukládat a přenášet data ze svého počítače (PC/MAC) do přístroje TomTom. Uživatel, který chce sdílet vylepšení map, si může vybrat ze dvou možností: buď může stahovat všechny ohlášené vylepšení, či pouze ty, které jsou ověřeny experty TomTom.

“TomTom Map Share je zajímavým doplňkem nových navigací. Uživatelé produktů TomTom mají k dispozici nejaktuálnější mapy na trhu díky tomu, že miliony uživatelů po celém světě mají denně možnost automaticky sdílet a vzájemně se zvýhodňovat aktualizacemi mapových podkladů”, řekl Harold Goddijn, CEO společnosti TomTom.

Témata článku: Mapy, Bezplatná možnost, Uživatelé, Share, Mapa, TomTom Go, Cannes, TomTom

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje