TomTom jako první na světě nabízí uživatelům možnost okamžitě vylepšovat mapy

TomTom jako první na světě nabízí uživatelům možnost okamžitě vylepšovat mapy

Cannes, Francie, 5. června 2007 – TomTom, největší světový poskytovatel navigačních řešení, dnes představuje technologii TomTom Map Share v novém TomTom GO 720. Tato nová unikátní technologie sloužící k vylepšování map zajišťuje uživatelům možnost jednoduše aktualizovat své mapy přímo v okamžiku, kdy si změny všimnou. K zaznamenání změny stačí pouhých pár dotyků. Díky TomTom HOME mají uživatelé TomTom Map Share možnost sdílet také změny uvedené ostatními uživateli.

TomTom Map Share je patentovaná technologie umožňující vylepšovat mapové podklady vyvinutá unikátně pro TomTom. Uživatelé TomTom mohou ihned reagovat na změny a opravovat mapy na svém přístroji TomTom. Díky chytrému uživatelskému rozhraní je zaznamenávání změn velmi jednoduché, stejně tak jako blokovaní či odblokování ulic, obracení jednosměrných ulic či změny názvů ulic.

Cesty a nepřetržité změny. Funkce TomTom Map Share umožňuje uživatelům zachycovat změny a vylepšovat mapy a tím udržovat svá data stále aktuální. Tyto změny umožňují komunitě uživatelů TomTom Map Share mít neustále k dispozici nejaktuálnější mapy a orientovat se stejně jako místní obyvatelé.

TomTom má největší komunitu uživatelů na světě, přes 10 milionů lidí. Uživatelé TomTom Map Share mohou mezi sebou sdílet svá vylepšení s ostatními uživateli díky TomTom HOME, bezplatné TomTom softwarové aplikaci umožňující uživatelům řídit, stahovat, ukládat a přenášet data ze svého počítače (PC/MAC) do přístroje TomTom. Uživatel, který chce sdílet vylepšení map, si může vybrat ze dvou možností: buď může stahovat všechny ohlášené vylepšení, či pouze ty, které jsou ověřeny experty TomTom.

“TomTom Map Share je zajímavým doplňkem nových navigací. Uživatelé produktů TomTom mají k dispozici nejaktuálnější mapy na trhu díky tomu, že miliony uživatelů po celém světě mají denně možnost automaticky sdílet a vzájemně se zvýhodňovat aktualizacemi mapových podkladů”, řekl Harold Goddijn, CEO společnosti TomTom.

Váš názor Další článek: Nová architektura od Intelu s tříkanálovým paměťovým řadičem

Témata článku: Mapy, TomTom Go, Share, Cannes, Bezplatná možnost, TomTom, Mapa, Uživatelé


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

** Do Windows míří bílé téma a přebarví se spodní lišta i Start ** Od minulého roku má ale i téma tmavé. ** Jaké z těchto dvou je ale to hezčí?

Vladislav Kluska | 71Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch