TomTom HOME využívá již jeden milion zákazníků

19. března 2007
ATI R600 za $49,99 v aukci na eBay
13. března 2007, Amsterdam: TomTom, světově největší poskytovatel osobních navigačních řešení, dnes uvádí, že k jeho službě TomTom HOME, volně dostupném a plně přizpůsobeném počítačovém softwaru, se již přihlásil a zaregistroval jeden milion uživatelů na celém světě.
TomTom HOME využívá již jeden milion zákazníků

Jaume Baretech ze Španělska se stal miliontým registrovaným uživatelem v okamžiku, kdy si stáhnul aplikaci TomTom HOME, připojil svůj TomTom ONE a nalogoval se. Jaume byl jako miliontý uživatel TomTom HOME obdarován navigačním systémem TomTom GO 910 a celoročním předplatným všech služeb TomTom PLUS. TomTom také poskytne Jaumesovým jménem dar Červenému kříži ve Španělsku.

“Úspěch softwaru TomTom HOME dokazuje, že trh s autopříslušenstvím, kvalitními mapami, paměťmi a službami má opravdový potenciál,” řekl Harold Goddijn, CEO společnosti TomTom. “Uživatelé produktů TomTom na celém světě projevili velký zájem o TomTom HOME – první a nejkompletnější aplikaci rychle a jednoduše zajišťující trvalou aktualizaci. Více než jeden milion registrovaných uživatelů TomTom HOME znázorňuje převahu našich online prodejů služeb PLUS a velký úspěch pro TomTom.”

TomTom HOME, představený v březnu 2006, je zaměřen na technologii, inovaci a jednoduchost na používání. TomTom HOME je první počítačový software, který usnadňuje práci s navigačními systémy a s rostoucím množstvím dat a služeb.

Váš názor Další článek: ATI R600 za $49,99 v aukci na eBay

Témata článku: Software, Velký potenciál, TomTom One, Systém předplatného, TomTom Go, Velké jméno, Registrovaný uživatel, 4 Home, TomTom, Velká aktualizace, Home, Navigační software, První jméno

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší