Tiskový servis IBM

Oficiální stránky letních olympijských her v australském Sydney vytvořily se sportovními fandy nový světový rekord v počtu přístupů během jediného dne.
Tiskový servis IBM
DALŠÍ REKORD Z OLYMPIJSKÝCH HER - TENTOKRÁT NA INTERNETU

Oficiální stránky letních olympijských her v australském Sydney vytvořily se sportovními fandy nový světový rekord v počtu přístupů během jediného dne. Pondělí 18. září www.olympics.com zaznamenaly celkem 683 miliónů přístupů, čímž dokonce překonaly i součet všech přístupů na oficiální stránky ZOH v Naganu během šestnácti dnů jejich konání (634 mil.).

IBM očekává, že do závěru her v Sydney překročí počet přístupů magickou hranici 6 miliard, vždyť jen za prvních osm dní konání jich byly zaznamenány téměř 2 miliardy. Nejpopulárnějšími sportovci Olympics.com jsou zatím domácí plavec Ian Thorpe, japonský judista Ryoko Tamura a kanadský triatlonista Simon Whitfield.

Zprávu v plném originálním znění nalezente na adrese www.ibm.com

IBM PŘICHÁZÍ S NOVOU VERZÍ ICMS ŘEŠENÍ PRO TELEKOMUNIKAČNÍ TRHY PŘÍŠTÍ GENERACE.

IBM představila zatím poslední verzi ICMS (Integrated Customer Management System), systému správy vyúčtování a řízení vztahů se zákazníky určené telekomunikačním společnostem. ICMS Verze 5.1 obsahuje řadu nových funkcí a inovací, jež mají napomoci uživatelům ke snadné implementaci nových technologií a průmyslových standardů.

Nástroje jako Package Builder a Customer Hierarchy Builder komunikující s uživatelem prostřednictvím grafického rozhraní, umožňují rychlé zavedení nových cen, flexibilní přidělování slev těm zákazníkům, kteří naplní určitá, operátorem v ICMS definovaná kritéria a zavádějí efektivnější systémy vyúčtování, nabízejíc zákazníkům mimo jiné také řadu různých podrobných výpisů týkajících se jejich účtu. Novinkou je dále možnost propojení ICMS se stránkami operátora. Jeho zákazníci tak získávají další cestu k informacím o stavu účtu, příležitost k provádění elektronických plateb a mohou snadno zcela automitozovaně objednávat nové služeb nabízené operátorem. Díky podpoře XML lze ICMS propojit s dalšími aplikacemi či externími systémy. ICMS Verze 5.1 se na trhu objeví již 30. září.

Zprávu v plném originálním znění nalezente na adrese www.ibm.com

Novinky týdne

V EVROPĚ DOJDE K ROZŠÍŘENÍ INICIATIVY IBM WEB INTEGRATOR

65 miliónů dolarů během následujících 18 měsíců plánuje investovat v Evropě v rámci iniciativy Web Integrator společnost IBM. Iniciativa Web Integrator vzešla z nové celosvětové strategie společnosti zaměřené na spolupráci s předními vývojáři, konzultanty, systémovými integrátory a poskytovateli internetových služeb. V Evropě hodlá IBM kooperovat jak s pobočkami amerických firem (Agency.com, Organic), tak s čistě evropskými subjekty jako je belgický Icon Medialab či britský Nettec.

Cílem je vytvoření nabídky kvalitních a komplexních odborných služeb na prudce se rozvíjejícím evropském trhu e-business. Investice IBM budou směrovány do podpory prodeje, dalšího vzdělávání odborných pracovníků, technologického rozvoje, poskytování služeb technické podpory a společných marketingových aktivit. Vedle vývojových center v Německu a Anglii dojde ustavení specializovaný prodejních a konzultačních týmů ve dvaceti evropských zemích.

Více informací na www.ibm.com

VÍTĚZNÝ TÝM FORMULE 1 WEST MCLAREN MERCEDES POUŽÍVÁ CATIA SOLUSTIONS

Tým West McLaren Mercedes se stal na základě podpisu smlouvy s IBM uživatelem CATIA Solutions - řešení pro počítačovou konstrukci a řízení výroby. Předpokládá se, že první vůz navržený a vyrobený pomocí CATIA by měl opustit depo ještě v letošní sezóně závodů Formule 1. CATIA byla zvolena pro širokou škálu nabízených aplikací, které odpovídají potřebám konstruktérů týmu. Jde o mimo jiné také o specializované softwarové moduly pro návrh převodovky, systémů zavěšení kol, brzd, kapoty a kontrolu aerodynamičnosti karoserie a vlastností materiálů.

Informace na adresách: www.mclaren.com

www.ibm.com

www.dsweb.com

Pro Vaši informaci

ZDOKONALOVÁNÍ FUNKCÍ KNOWLEDGEWARE CATIA V5

Společnosti IBM, Dassault Systemes a Albert-Battaglin Consulting Group vytvořily konsorcium SKIL (Sharing Knowledge Innovation and Leadership). Jeho posláním je spojení uživatelů CATIA V5 z řad firem všech zaměření a velikostí s cílem sdílet zkušenosti s tzv. znalostními funkcemi obsaženými v CATIA V5. Zatím se na projektu účastní devět podnikatelských subjektů (Alstom Power, Audi, DaimlerChrysler, Honeywell, Krebs Engineering, Lignum Technical-Homag, PSA, Valeo Essuyage, Valmet) a dále univerzita v Darmstadtu.

Knowladgeware, jak se znalostní funkce CATIA V5 souhrně nazývají, umožňuje kostrukterům začít pracovat v prostředí CATIA bez absolvování intenzivních kurzů. Nabízejí řadu cest, jak potřebné informace zachytit a distribuovat je uživatelům různých úrovní. Získání poznatků o zkušenostech účastníků projektu s nástroji Knowledgeware povede ke jejich dalšímu vývoji a zdokonolování. Výměna informací probíhá jednak na čtvrtletních osobních setkaních a jednak prostřednictvím kolaborativních webových portálů a pravidelných telekonferencí.

Zprávu v plném originálním znění nalezente na adrese www.ibm.com

Informace o řešeních CATIA na adrese: www.dsweb.com

Informace o Albert-Battaglin Consulting Group: www.abcg.com

Váš názor Další článek: Fujifilm MX-2900Z - Technické parametry

Témata článku: IBM, Nový účet, Valeo, Mercedes, Sydney, Simon, Evropský zákazník, Oficiální cesta, Plná verze, Nová cesta, Leadership, Audi, Nová informace, West, McLaren, Icon, Honeywell, Alstom, Specializovaný web


Určitě si přečtěte

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 15

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 59Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu