Tiskárna společnosti Epson, Stylus SX600FW, získala ocenění nezávislého časopisu Test

Tiskárna společnosti Epson, Stylus SX600FW, získala ocenění  nezávislého časopisu Test

Epson Stylus SX600FW je všestranné zařízení 4 v 1 vybavené připojením Wi-Fi, faxem a automatickým podavačem dokumentů. Díky 6,3cm LCD displeji můžete tisknout fotografie, pořizovat kopie i odesílat faxy bez použití PC.

A právě výše uvedená tiskárna společnosti Epson získala ocenění časopisu TEST vydávaného neziskovou organizací Občanské sdružení spotřebitelů. Tato organizace se zabývá pravidelným testováním výrobků a služeb, výsledky jsou zveřejňovány v časopise TEST a na webových stránkách www.dtest.cz. Testování a systém označování výrobků štítkem TEST slouží k větší transparentnosti spotřebitelského trhu a snazší orientaci spotřebitele. Tento systém je již dlouhodobě realizován v zahraničíi v rámci České republiky.

Tiskárna Epson Stylus SX600FW tímto získala oprávnění používatštítek TEST, kterým jsou označovány produkty v rámci systému ověřování kvality výrobků či služeb. Zákazníci se s uvedeným označením mohou setkávat přímo na výrobku či jeho obalu. „Jsme rádi, že se můžeme pochlubit udělením ocenění od nezávislé organizace, jejímž cílem je chránit zájmy spotřebitele. Zároveň se jedná o důkaz, že produkty společnosti Epson jsou opravdu kvalitní a koncový zákazník nemusí mít při nákupu našich výrobků žádné obavy,“ uvedl Marcel Divín,Account Manager Consumables společnosti Epson.

Další článek: Investor dal 200 miliónů dolarů za podíl v českém AVG Technologies

Témata článku: Připojení tiskárny k pc, Spotřebitel, Výrobek, Account, Tiskárny štítků, Faxy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší