Tiskárna HP Photosmart Pro B9180 získala prestižní ocenění TIPA 2006

17. května 2006
Java bude open-source
Praha, 17. května 2006 – Nová tiskárna HP Photosmart představená v únoru tohoto roku a určená především profesionálním fotografům již získala první významené ocenění – výroční cenu TIPA 2006 (Technical Image Press Association). Odborná porota, složená z novinářů 13 významných evropských periodik, ocenila na tiskárně HP Photosmart Pro B9180 především 8 oddělených inkoustů HP Vivera a nový koncept duálních tiskových hlav HP70 celkem obsahuje 8448 trysek. To umožňuje velmi přesné umístění jednotlivých kapek inkoustu a tiskárna tak dosahuje vyjímečně věrné barevné podání a rychlý tisk.
Tiskárna HP Photosmart Pro B9180 získala prestižní ocenění TIPA 2006

Jako nový standard v tištěné fotografii označila porota schopnost zachování kvality výtisků až po dobu 200 let v případě použití originálního spotřebního materiálu HP (HP Advanced Photo Paper). Důležité pro profesionální fotografy jsou také profesionální funkce jako tiskový plug-in pro Adobe Photoshop nebo použití ICC profilů v dodávaném software.

HP Photosmart Pro B9180 disponuje nově vytvořeným tiskovým systémem, který uživatelům přináší zvýšenou produktivitu, všestrannost a dostupné náklady na tisk. Vysokokapacitní inkoustové náplně umožní profesionálním fotografům vytisknout až 80 výtisků formátu A3+ nebo přes 840 fotografií 10x15.

 

 

O společnosti HP

HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu.  Za čtyři fiskální čtvrtletí, končící 31. lednem 2006, dosáhly celkové tržby společnosti HP 87,9 miliard USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) jsou k dispozici na www.hp.com. 

 

 

Tato tisková zpráva obsahuje výhledy do budoucna, které zahrnují rizika, nejistoty a předpoklady, které se mohou ukázat jako nesprávné. V takovém případě se mohou výsledky společnosti HP a jejích poboček významně lišit od zde uvedených předpokládaných výsledků. Veškerá prohlášení s výjimkou těch, která jsou založena na historických skutečnostech, včetně očekávaného vývoje, výkonnosti a hodnocení produktů a služeb je třeba považovat za prohlášení předběžná, založená na očekáváních a dobré víře. Rizika, nejistoty a předpoklady se mohou týkat vývoje, výkonnosti a tržní úspěšnosti produktů a služeb a dalších rizik popsaných čas od času ve zprávě HP Komise pro cenné papíry, včetně čtvrtletní zprávy HP na formuláři 10-Q za fiskální čtvrtletí ukončené 31. července 2005 a dalších zpráv následujících po výroční zprávě HP na formuláři 10-K za fiskální rok ukončený 31. října 2004. HP nepřebírá žádné závazky a neplánuje tato předběžná prohlášení aktualizovat.

Váš názor Další článek: Java bude open-source

Témata článku: Dobrá produktivita, Profesionální použití, Century, Gothic 3, Profesionální fotograf

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší