Tiscali.cz je zpět na scéně, v lednu portál navštívilo více než 1,6 mil. reálných uživatelů

Tiscali.cz je zpět na scéně, v lednu portál navštívilo více než 1,6 mil. reálných uživatelů

Portál Tiscali.cz se opět řadí mezi významné hráče českého internetu. V lednu jej navštívilo více než 1,6 milionu unikátních návštěvníků. Tiscali.cz se v minulých měsících rozšířilo o nové služby, které návštěvníkům poskytují široké spektrum informací a zábavy. Ještě tento rok navíc dojde k dalším významným inovacím.

Portál Tiscali.cz převzali v roce 2009 noví majitelé apočet reálných uživatelů portálu Tiscali.cz meziročně vzrostl z 487 717 na 1 611 122 v lednu 2010 dle NetMonitoru. To potvrzuje dlouhodobý trend v růstu návštěvnosti portálu, který v minulé době provedl akvizici řady internetových projektů jako například Osobnosti.cz či NasePenize.cz. Významným krokem bylo rovněž spuštění portálu BONUS.cz v loňském roce, který je v segmentu aukcí s placeným příhozem jedničkou na českém trhu. Portál Tiscali.cz díky tomu postupně nabízí svým návštěvníkům více komunitních a obsahových služeb a převzalo pozici předchozí portálové trojky.

“Rostoucí návštěvnost a zájem zadavatelů reklamy dokazují i podporují naši snahu vrátit Tiscali mezi klíčové hráče českého internetu,“ říká Jan Brkl,commercial director TISCALI MEDIA, a.s.

Součástí portfolia Tiscali.cz je například oblíbený filmový server DOKINA.cz, dále zmíněné Osobnosti.cz přinášející zpravodajství a kompletní informace ze světa českých a zahraničích celebrit, známých i významných osobností. Silnou posilou portálu Tiscali.cz je od nového roku jednička v segmentu zdraví - Doktorka.cz

„Během druhé kvartálu spustíme nový e-mail, nový design zpravodajství i novou homepage Tiscali.cz“,. dodává Kamil Koupý, provozní ředitel TISCALI MEDIA, a.s., provozovatele portálu Tiscali.cz.

Další článek: Vyhlášen den boje proti DRM ochraně. V kalendáři si poznačte 4. květen

Témata článku: Minulý rok, Známá akvizice, Celebrity, Jednička, Předchozí návštěvník, Významný hráč


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky