TISCALI zůstává v České republice

23. prosince 2005
Tiscali v Česku zůstává
Praha, 23. prosince 2005 – TISCALI, přední internetová společnost v České republice, dnes zveřejnila konečné stanovisko své mateřské společnosti - evropské internetové komunikační společnosti TISCALI S.p.A, jež se rozhodla neprodat českou pobočku TISCALI.
TISCALI zůstává v České republice

„Na základě podrobných a dlouhodobých anylýz, které mimo jiné zahrnovaly i početné nabídky ke koupi české pobočky, se TISCALI S.p.A rozhodla, že zavedená pobočka TISCALI ČR bude i nadále působit na českém telekomunikačním trhu,“ říká Naveed Gill, generální ředitel TISCALI Telekomunikace Česká republika.

 

„TISCALI se těší na pokračování nabídky svých služeb stovkám tisícům českých internetových uživatelů a zákazníků a na pokračování budování vedoucí pozice  poskytovatele vytáčeného přístupu na internet pro domácnosti. Nadále zůstaneme předním poskytovatelem širokopásmového přístupu k internetu a výhodných hlasových služeb a potvrdíme vedoucí postavení na trhu pro poskytovaní internetových, datových a hlasových služeb pro firemní zákazníky,“ říká Gill.

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu