TISCALI organizuje charitativní sbírku na pomoc Pákistánu

10. listopadu 2005
Plochý skener HP Scanjet 4370
Praha, 8. listopadu 2005 – TISCALI, přední internetová společnost v České republice, se rozhodla podpořit oběti zničujícího zemětřesení z 8.října 2005 v Pakistánu. TISCALI na pomoc postižené oblasti vloží nejen vlastní finanční zdroje, ale díky speciální kampani bude též shromažďovat příspěvky od stovek tisíc internetových uživatelů a návštěvníků portálu TISCALI.
TISCALI organizuje charitativní sbírku na pomoc Pákistánu

Finanční pomoc TISCALI a jeho internetových uživatelů poputuje do obecně prospěšné společnosti Hand for Help, jejíž mobilní dětská jednotka poskytne lékařskou pomoc dětem v nejvíce zasažené oblasti Pákistánu.

 

TISCALI přispěje během listopadu organizaci Hand for Help částí svých příjmů z každého uživatele dial-up připojení k internetu prostřednictvím TISCALI a z každého stažení obsahu pro mobilní telefony (vyzváněcí tóny, tapety, Java hry, SMS obrázky, video přání na mobil a MMS přání) z portálové nabídky TISCALI kanálu mobile.tiscali.cz.

 

Aby byli internetoví a portáloví uživatelé podrobně informováni o rozsáhlém projektu pomoci Pákistánu, připravila TISCALI speciální webové stránky www.pakistan.tiscali.cz. Stránky budou poskytovat širokou škálu informací z postižené oblasti po celou dobu působení organizace Hand for Help v Pákistánu (zprávy, reportáže, fotogalerii)  včetně informací o dalších možnostech charitativních příspěvků či přímých finančních darů.

 

V důsledku katastrofálního zemětřesení o síle 7,6 stupňů Richterovy stupnice, které zasáhlo oblast o velikosti přibližně 25 000km2, zemřelo do dnešních dnů 87 000 obyvatel Pákistánu, přes 70 000 jich bylo zraněno a více než 3,3 milionu lidí zůstalo bez přístřeší. Zhruba 120 000 dětí se ocitlo bez domova a bez pomoci. Podle prohlášení Kanceláře pro koordinaci humanitárních záležitostí Spojených národů je k zachráně více než 3 milionů lidských životů zapotřebí podstatně více zdrojů pomoci než je v současné době k dispozici.

Témata článku: Help, Handy, MMS

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje