Tiscali Media míří více do zábavy, rozšiřuje se o Techno.cz

Tiscali Media míří více do zábavy, rozšiřuje se o Techno.cz

Společnost TISCALI MEDIA, a.s., provozovatel portálu Tiscali.cz, pokračuje v rozšiřování portfolia obsahu a služeb. Od listopadu je součástí Tiscali Media, a.s. také jeden z nejstarších českých serverů věnujících se elektronické taneční hudbě – www.Techno.cz .

Techno.cz, založené v roce 1996, byl prvním českým serverem, specializujícím se na taneční scénu, zejména na elektronickou taneční hudbu. Najdete na něm informace o parties a festivalech, událostech, foto a video-reportáže z akcí, recenze hudby a techniky, Djích a GoGo tanečnicích. Server nezapomíná ani na související životní styl a undergroundové proudy.

Techno.cz je stále nejrespektovanějším zdrojem informací a zábavy spojených s elektronickou a taneční hudbou. Abychom mohli ale dále růst, logicky jsme hledali „ochranná křídla“, pod která se schovat a nastartovat tak další rozvoj serveru. A jsem si jist, že v rodině Tiscali.cz jsme taková křídla našli… ,“ říká Daniel Kafka.

Nové, české a moderní Tiscali přichází s heslem <<chceme vás bavit>>. Techno.cz je střípek mozaiky, ze které chceme postupně poskládat novou podobu portálu Tiscali.cz. A je to také součást historie českého Internetu, na kterou není možné zapomenout,“ říká Daniel Dočekal, ředitel pro strategie a obsah Tiscali Media.

Témata článku: Daniel, Gogo, Kafka, Festival

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky