Tipy na výlet za gastronomií

Tipy na výlet za gastronomií

Ideální synergii pro spolupráci společně našli internetový portál ww.turistika.cz a odborný gastronomický čtvrtletník GastroMagazín. Na zmiňovaných stránkách turistického portálu s více než 200.000 návštěvami měsíčně tak vznikla nová sekce – Výlety za Gastronomií.

Slavnostní spuštění portálu se odehrálo v rámci odborného programu GASTRO TOUR na veletrhu TOP GASTRO v Praze.

Profesionální novináři, odborníci na gastronomii navštěvují vybrané restaurace a připravují pro magazín i internetový portál poutavé články z prostředí restauračních provozů. Své si zde najde jak odborná veřejnost, tak i běžný turista nebo laik. Během prvního týdne provozu mají Gastro výlety tisíce zhlédnutí. Jsou rozděleny do několika sekcí: Výlety za kávou, Výlety za gastronomií a Pivní turistika. „Podle zájmu dalších subjektů připravujeme i gastro výlety na golfové hřiště,“ říká vedoucí projektu Gastro Magazín Ivan Foral.

„Na našich stránkách píší turisté a cestovatelé své zážitky a zkušenosti z cest. Popsali už desetitisíce míst v ČR i zahraničí, tisíce výletů a cestopisů. Propojení s profesionálními novináři dává našemu projektu nový rozměr,“ doplňuje ředitel projektu Turistika.cz, Jiří Pilnáček.

„Propojením s dodavatelskou sférou do hotelnictví a gastronomie tak vzniká nová příležitost pro efektivní prezentaci značek, produktů a služeb ve spojení s kvalitními provozovnami,“ doplnil při slavnostním zahájení projektu Ivan Foral.

Další článek: Western Digital začal dodávat první SSD

Témata článku: Nová sekce, Internetový provoz, Ivan, Laika, Tour


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 95


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky