Tieto rozšiřuje nabídku služeb o Google Apps

Tieto rozšiřuje nabídku služeb o Google Apps

Společnost Tieto, největší severoevropský dodavatel IT služeb pro soukromý i veřejný sektor, podepsala smlouvu se společností Google o zařazení cloudové sady kancelářských aplikací Google Apps do své nabídky služeb. Tieto tímto partnerstvím doplní stávající služby a otevře další možnosti pracovní mobility a efektivity.

Služby Google Apps zahrnují veškeré nástroje moderní komunikace, od emailu po sociální média. Tieto nabídka nyní zahrnuje komplexní sadu cloudových služeb, poskytovaných v soukromé, veřejné nebo hybridní formě. Tieto integruje cloudové služby do již existujících IT systémů a procesů svých zákazníků. Nově nabízenou aplikaci Google Apps budou také používat zaměstnanci společnosti Tieto na bázi koncepce „Vyberte si svůj vlastní nástroj“.

„Nyní můžeme společnostem poskytnout novou alternativu v jejich podnikání a v procesu transformace informačních technologií. Díky spolupráci s Google jsme udělali další krok k nabídce inovativních a flexibilních služeb v rámci cloudových ekosystémů, optimalizovaných pro potřeby našich klientů. V současnosti zaznamenáváme zvýšení poptávky firem po veřejných a hybridních cloudových službách vycházející ze změn ve využívání IT,“ říká Kimmo Alkio, výkonný ředitel společnosti Tieto.

Tieto bude Google Apps prodávat v kombinaci s vlastními doplňujícími službami převážně na severském trhu.

Témata článku: Google Apps, Tieto

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje