Thomas Hogan povede softwarovou divizi HP

PALO ALTO, Kalifornie, 26. ledna 2006 – Společnost HP dnes jmenovala do čela softwarové divize HP Technology Solutions Group (TSG) Thomase Hogana. V této pozici bude zastávat funkci senior viceprezidenta a bude zodpovídat výkonné viceprezidentce Ann Livermoreové.
Thomas Hogan povede softwarovou divizi HP

Šestačtyřicetiletý Thomas Hogan je profesionál s dlouholetými zkušenostmi v oblasti softwarových řešení a aplikací. Do HP přichází po pětiletém působení u společnosti Vignette Corporation z Austinu v Texasu, která se specializuje na podniková řešení pro správu obsahu. K Vignette nastoupil Hogan jako prezident a chief operating officer v roce 2001 a v roce 2002 byl jmenován do funkce CEO. Předtím působil dva roky u společnosti Siebel na postu senior viceprezidenta pro zahraniční obchod a 17 let strávil u IBM, kde vystřídal několik funkcí v oblasti prodeje, marketingu a financí. „Tom je zkušený vedoucí pracovník, který má za sebou celou řadu zdokumentovaných úspěchů,“ uvedla Livermoreová. „Pro vedení naší softwarové divize má veškeré předpoklady a pro náš tým je vítanou posilou.“

O společnosti HP

HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu. Za čtyři fiskální čtvrtletí končící 31. říjnem 2005 dosáhly celkové tržby HP výše 86,7 miliardy USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) naleznete na webové adrese www.hp.com.

Témata článku: Celkový obraz, Thomas, Austin

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje