TG NUMIC CZ uvádí na trh NAVImeat

Společnost TG NUMIC CZ, a. s. podepsala smlouvu o lokalizaci produktu NAVImeat - řešení pro masozpracující průmysl na bázi NAVISION Financials.
TG NUMIC CZ uvádí na trh NAVImeat
Brno, srpen 2000 – Společnost TG NUMIC, CZ a. s. podepsala smlouvu o lokalizaci produktu NAVImeat a výhradním zastoupením pro český a slovenský trh dánské společností LEC a/s. Tato společnost je jedním z nejvýznamnějších Navision Solution Center v Dánsku; je členem Maersk Data Group.

NAVImeat je plně integrovaná IT aplikace pro komplexní řízení a plánování produkce, správu informací pro management v jednom systému. Řešení je založeno na základě informačního systému NAVISION Financials a bylo vyvinuto pro jatka a masozpracující průmysl. Jedná se o jedinečné a speciálně vyvinuté řešení pro sledování, optimalizaci a plánování obchodních postupů a výrobních procesů v masném průmyslu, a to včetně zaměření na životní prostředí, HACCP, hygienu, veterinární kontrolu, lokalizaci nákaz a podobně. Řešení je zaměřené na funkčnost a jednoduchost v ovládání. NAVImeat byl vyvíjen na základě analýzy a reálné praxe výkonných a ziskových jatek a masného průmyslu obecně jako modelu.

Aplikace má řadu referencí po celém světě. Mezi nejvýznamnější patří: Steff-Houlberg Slagterierne Amba, Dánsko; Prime Food Sp.Z.O.O., Polsko; Norsk Mat, a. s., Norsko; COLCOM, Jižní Afrika; Eskort Ltd, Zimbabwe ; Farmers Choise Ltd, Kenya.

Společnost TG NUMIC CZ, a. s. se orientuje na komplexní dodávky v oblasti informačních technologií, jejichž základem je plně integrovaný podnikový informační systém NAVISION a NAVISION Financials. Aplikačně se společnost zaměřuje zejména na řízení a plánování výroby a expedice v potravinářském průmyslu.

Společnost Navision Software je vedoucím dodavatelem komplexních podnikových řešení. Má přes 40 tisíc instalací po celém světě v 89 zemích a ve 24 jazykových verzích přizpůsobených lokálním podmínkám. Řešení Navision Software jsou dodávána prostřednictvím celosvětové sítě téměř 1000 Navision Solution Center, zaměstnávajících certifikované odborníky, kteří poskytují řešení, upravená podle přání zákazníka, jakož i školení, podporu a servis.

V České a Slovenské republice je Navision Software zastoupena prostřednictvím své dceřiné společnosti Navision Software Česká republika, která spravuje více než 30 Navision Solution Center a přes 360 prodaných licencí, jež představují více než 270 zákazníků. Mezi zákazníky Navision Software v České republice patří například společnosti Svit, GiTy, Fotostar Südcolor nebo Elit. Další informace o společnosti Navision Software naleznete na internetové adrese http://www.navision.cz.

Váš názor Další článek: Technické ilustrace nemusíte kreslit rukou

Témata článku: Software, Food, Průmysl, Zimbabwe, Mate, Farmers, Solution, Česká lokalizace


Určitě si přečtěte

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 46

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 26

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

** Prohlížeč Google Chrome ukrývá mnoho zajímavých možností ** Našli jsme deset nejzajímavějších skrytých nastavení ** Můžete si například výrazně vylepšit práci s kartami

Karel Kilián | 18Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor