Tenké LCD a LED monitory ASUS

Tenké LCD a LED monitory ASUS

ASUS představil další modely z řady Designo — LED monitory MS248, MS238, MS228, MS208 a LCD monitor LS246H. Tyto monitory ultra tenkého vzezření nabízejí kromě kvalitního obrazu i nízkou spotřebu energie. Všechny jsou také vybaveny originálním kruhovým podstavcem, který uživateli umožňuje nastavit úhel naklonění monitoru jediným prstem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Řada Designo MS s LED podsvícením

Designo LS246H

Přední zrcadlově lesklý rám monitoru ladí s průsvitnou základnou a vytváří optickou iluzi monitoru vznášejícího se ve vzduchu. Zadní panel je lesklý se stříbrným kruhovým stojanem, jenž umožňuje nastavení úhlu náklonu jediným prstem. Díky kontrastnímu poměru 50 000 : 1, době odezvy 2 ms a technologii ASUS Splendid Video Intelligence nabízí monitor kvalitní obraz v rozlišení Full HD 1080p.

Klepněte pro větší obrázek
Řada Designo LS

Monitory Designo MS s LED podsvícením

Nové LED monitory řady Designo MS disponují zásluhou technologie Smart Contrast Ratio (ASCR) dynamickým kontrastem 10 000 000:1.Full HD (1920x1080) rozlišení a port HDMI umožňují přehrávání HD videí, zatímco odezva pouhé 2 ms je zárukou ostrého obrazu. Technologie Splendid dokáže prostřednictvím pěti přednastavených režimů (hraní her, kino, noční sledování, krajina a standard), přizpůsobit obraz aktuálním vizuálním potřebám uživatele.

Ekologicky šetrné

Ultratenké LED monitory série Designo MS šetří uživatelům místo na stole a od tradičních monitorů se snaží odlišit také barevným provedením. Přední kryt vyvedený v leskle černé barvě doplňuje třpytivý, safírově modrý zadní panel ve tvaru vlny. I u těchto modelů uživatel najde kruhový podstavec, který umožňuje naklonění monitoru do požadovaného úhlu jedním prstem. Podstavce monitorů řady MS jsou zhruba stejně vysoké jako u mobilních počítačů, takže jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí větší displej ke svému notebooku.

ASUS dbá o životní prostředí, a proto je u řady Designo MS klasická LCD technologie nahrazena panely s LED podsvícením, které jsou bez rtuti. Každý z těchto LED monitorů snižuje spotřebu energie až o 45% a až o 23,6 kg ročně snižuje emise CO₂.*

*kalkulace je založena na srovnání modelu MS238H s konvenčním čtyřlampovým LCD monitorem

Twitter: úvodní strana nabízí aktuální témata a twíty

Témata článku: Vizuální iluze, Nízký kontrast, Ratio, LED Monitor, Tradiční režim, Monitor

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší