Tematický zpravodajský servis – nová služba Economie OnLine

Společnost Economia OnLine, provozovatel ekonomického zpravodajského serveru iHNed.cz, spustila zcela novou službu pod názvem Tematický zpravodajský servis. Servis nabízí pravidelné zasílání zpráv prostřednictvím elektronické pošty a využívá zpravodajství internetového serveru iHNed a periodik vydavatelství Economia v čele s deníkem Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Marketing & Media a ostatních odborných titulů.

E-mailové noviny jsou určeny lidem, kteří chtějí být pravidelně a pohodlně informováni o tom, co je zajímá či potřebují ke své práci, a mají přístup k e-mailu.

Tematický zpravodajský servis nabízí zasílání aktualit nejen z klasických zpravodajských oblastí (informace z domova, ze zahraničí, z domácí či zahraniční ekonomiky, z kultury nebo sportu), ale též zpravodajství z více specifikované oblasti či oboru (právo, telekomunikace, finance, stavebnictví a reality, média, ekologie, mezinárodní politika apod.). K dispozici je celkem více než padesát témat. Uživatel, který si Tematický zpravodajský servis objedná, obdrží každé ráno do své e-mailové schránky aktuální zpravodajství z vybraného tématu. Navíc mu budou během dne zaslány další informace k danému tématu podle aktuálního dění doma i ve světě.

Informačním zdrojem Tematického zpravodajského servisu jsou periodika vydavatelského domu Economia v čele s Hospodářskými novinami a Obchodním věstníkem, týdeníky Ekonom a Marketing &Media a dalšími odbornými tituly společně s ekonomickým a zpravodajským serverem www.iHNed.cz.

Nová služba navazuje na 3 další servisy, které společnost Economia OnLine spustila v tomto roce. Jedná s o Podnikový zpravodajský servis, Regionální zpravodajský servis a Výběr z Obchodního věstníku.

Podnikový zpravodajský servis umožní uživateli monitorovat aktuální dění ve vybrané firmě tak, jak o něm informují periodika vydavatelského domu Economia v čele s Obchodním věstníkem či Hospodářskými novinami. Každý den, kdy se ve zmíněných informačních zdrojích objeví zpráva o vybrané firmě, obdrží zákazník tuto zprávu do své e-mailové schránky.

Regionální zpravodajský servis nabízí monitoring aktuálního dění ve vybraných obcích či regionech. Každý den, kdy se ve výše uvedených informačních zdrojích objeví zpráva o vybraných obcích, obdrží klient tuto zprávu do své e-mailové schránky.

Výběr z Obchodního věstníku je určen těm, kteří potřebují mít ke své práci údaje o firmách, jenž jsou například v likvidaci, konkurzu, vypisují výběrové řízení či veřejnou soutěž apod. Klient si může vybrat si z rubrik Obchodního věstníku, které ho zajímají, každou středu, kdy Obchodní věstník vychází, obdrží jejich kompletní obsah.

Více informací a konkrétní postupy objednávání servisů jsou k dispozici na adrese http://zis.ihned.cz.

 

 

 

Leona Daňková

Marketing a PR manager

 

 

 

îîî

 

Economia OnLine, a. s.

Economia OnLine je jednou z předních společností na českém trhu, která se zabývá elektronickým publikováním dat. Prostřednictvím své mateřské společnosti Economia, a. s., se Economia OnLine řadí k prestižní světové skupině ekonomického a finančního tisku Handelsblatt – Dow Jones – The Wall Street Journal Europe.

Unikátním projektem společnosti Economia OnLine je skupina serverů www.iHNed.cz zastřešující široké spektrum internetových aktivit.

Váš názor Další článek: Nový Apache 2.0.45 opravuje vážnou neznámou chybu

Témata článku: , ,