Televizní síť America One vstupuje do světa mobilních služeb s technologií společnosti U-Turn Media Group

Praha, Česká Republika, 19. dubna 2007: America One, nezávislá syndikativní a distribuční televizní síť, součást skupiny USFR Media Group, dnes oznámila, že ke spuštění nového interaktivního mobilního portálu využije technologie společnosti U-Turn. Portál bude dostupný uživatelům v USA a nabídne výběr video klipů z rozsáhlé databáze společnosti America One.
Televizní síť America One vstupuje do světa mobilních služeb s technologií společnosti U-Turn Media Group

Portál America One je kompatibilní se všemi populárními modely mobilních telefonů a bude k dispozici divákům bez ohledu na operátora, kterého používají. Portál bude obsahovat streamovaný či stahovaný obsah a další položky, jako jsou vyzváněcí tóny, tapety a hry. Uživatelé také budou moci interaktivně zasílat své názory či komentáře přímo z telefonu.

Od svého spuštění portál nabízí kreslené klipy, které mají rozptýlit děti, když si maminky chtějí vychutnat zaslouženou chvilku odpočinku. Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalovat v golfu i mimo hřiště, jsou navíc k dispozici videa s golfovými tipy.

Službu nebudou uživatelé platit přímo, nicméně díky jejich rostoucímu počtu bude v portálu zaveden model inzerce formou reklamních banerů a krátkých video zpráv. Dlouhodobá strategie pak zahrnuje cílenou reklamu dle místa, věku a preferencí uživatelů.

“Naším zájmem je co nejvíce se přiblížit divákovi a poskytnout mu zábavu přímo na obrazovce jeho mobilního telefonu”, zmiňuje Preston Bornman, výkonný vice prezident společnosti America One. “Stále více diváků sleduje video a televizi prostřednictvím mobilních telefonů a naši inzerenti chtějí využít tohoto všudypřítomného zařízení. America One následuje nový mobilní video fenomén a osobně jsem přesvědčen, že se společností U-Turn splníme očekávání všech našich diváků”, dodává Bornman.

Služba bude intenzivně propagována v síti společnosti America One a bude se snažit přesvědčit diváky zaregistrovat se prostřednictvím webových stránek společnosti America One k neomezenému přístupu k této službě. Uživatel po registraci obdrží textovou zprávu, která automaticky provede konfiguraci telefonu a zpřístupní portál.

“Technologie společnosti U-Turn umožňuje vysílacím společnostem zavádět inovativní mobilní služby pro maximální počet zákazníků”, říká Jim Walz, prezident společnosti U-Turn pro severní Ameriku. “Těší nás, že společnost America One ocenila naši schopnost doručit přesvědčivé a snadno použitelné mobilní služby, které mohou diváci využívat kdykoli a kdekoli“, dodává Walz.

Tato poslední spolupráce koresponduje se strategií společnosti U-Turn, jejímž cílem je poskytování off-deck řešení vysílacím společnostem, kterým umožňuje být v neustálém spojení se svými klienty efektivně a nezávisle na mobilních operátorech. Spolupráce se společností America One navazuje na sérii předchozích kontraktů s řadou televizních stanic jako je TV Nova v České republice, ZeeTV v Indii a WISC, WKMG a FOX 23 ve Spojených státech.

Témata článku: Video, Deck, Fox, Golf, One X, Preference, Preston, Mobilní telefony, Zprávy televize Nova, Populární video, Televizní obrazovka

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí