Televizní monitory Acer řady MO: Vychutnejte si mediální výkon

Televizní monitory Acer řady MO: Vychutnejte si mediální výkon

Počítače se staly skutečnými centry zábavy. Umožňují nejen sledovat videa a filmy, prohlížet si snímky anebo hrát hry ve vysoké kvalitě, ale nyní se uživatelé mohou na televizním monitoru Acer MO dokonce i dívat na oblíbené televizní pořady.Tento multimediální klenot s plnou podporou médií je určen pro uživatele, kteří požadují nejlepší zážitky při zábavě.

Nový televizní monitor MO představuje ideální spojení funkčnosti, designu a technologií, a tedy je ideální pro domácí zábavu a navíc představuje dokonalý doplněk vybavení domácnosti. Tyto neobyčejně flexibilní a univerzální monitory jsou nabízeny v několika velikostech - 47 cm (19”), 51 cm (20”) a 58 cm (23”). Monitory řady MO s rozlišením HD, HD+ a Full HD dosahují jedinečného podání nejnovějšího obsahu ve vysokém rozlišení. Všechny mají formát s poměrem stran 16:9, který je ideální na sledování filmu bez černých pásů a v kvalitě srovnatelné s nejlepším kinem.

Nové modely využívají technologii Acer Adaptive Contrast Management (ACM), která dynamicky přizpůsobuje kontrastní poměr a dosahuje vyšší kvality barev i neobyčejně ostrého obrazu. Výsledek je ohromující: Kontrast až 1 000 000:1 zajišťuje výrazné zlepšení gradace a podání detailů především v nedostatečně osvětlených i jasnějších scénách a tím přispívá k jedinečné kvalitě obrazu.

Doba odezvy 5 ms snižuje odchylky času přechodu a umožňuje reprodukovat pohyblivé obrazy při přehrávání videí a hraní her v naprosto realistické podobě. Skutečná snímková frekvence 24p zachovává původní kvalitu filmu a zaručuje podání jako v kině. Tyto monitory jsou tedy ideální pro zobrazení rychle se pohybujících obrazů bez „duchů“.

Vestavěný volitelný tuner DVB-T HD a SD promění monitor na digitální televizor a umožňuje sledovat oblíbené televizní pořady. PPoPorty včetně VGA, komponentního, SCART, S-Video a HDMI zaručují snadné připojení k nejrůznějším zařízením pro domácí zábavu. Port HDMI reprodukuje obraz ze zařízení s vysokým rozlišením v nejlepší kvalitě a je určen k připojení monitoru k DVD či Blu-ray přehrávačům, set-top boxům i HD herním konzolím. Inteligentní televizní monitor je rovněž vybaven USB multimediální čtečkou, která umožňuje okamžitě si prohlédnout fotografie nebo poslouchat hudbu.

Televizní monitor řady MO se vyznačuje tenkým a kultivovaným provedením, které se hodí do jakéhokoli prostředí. Displej je orámován úzkým lesklým černým rámečkem se zaoblenými hranami. Elegantní kruhová základna v černém a lesklém provedení vyvolává představu roztaveného kovu.

Televizní monitory Acer jsou vybaveny technologií na zpracování barev Acer s pěti vyspělými a snadno ovladatelnými funkcemi pro optimalizaci obrazu a dosažení naprosto realistického podání:

  • Korekce gama ovládá úroveň jasu a barevný poměr červené k zelené a modré a tím vytváří dokonale vykreslený a realistický obraz.
  • Technologie progresivního skenování zlepšuje vertikální rozlišení, které dosahuje kvalitního a zřetelného podání.
  • 3D hřebenový filtr odstraňuje blikání a zajišťuje nejdokonalejší podání barev.
  • Potlačení šumu využívá algoritmus pro odstranění šumu a artefaktů z obrazu.Výsledkem je dokonale čistý obraz bez zrnění.
  • Technologie Pull down recoveryzaručuje plynulý pohyb a vynikající obraz DVD, uchovává kvalitu originální filmové kopie a nabízí zážitky srovnatelné s kinem.

Televizní monitory Acer jsou rovněž vybaveny systémem Acer eColor Management. Tato technologie přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovaným způsobům zobrazení. Uživatelé tedy mohou upravit nastavení displeje a dosáhnout přesného barevného podání v závislosti na provozním režimu: Data, média, film nebo fotografie.

Televizní monitory Acer nabízejí dokonalé spojení zobrazovacích a televizních technologií s možnostmi vysoce výkonné grafiky osobního počítače a navíc využití funkce televize.

Témata článku: DVB-T, Nejlepší televize, Vertikální video, Domácí kina, Kvalita, Kino, Černá barva, 3d televizory, Vysoká kvalita, Blikání, Tenký monitor, Domácí kino, Ideální poměr, Kvalita obrazu, Vysoké rozlišení, Úzké video, Televize 82 cm, Tenký film, SCART, Srovnatelná technologie, Obraz, Zábava, Monitor, Barevné provedení

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu