Televizní monitory Acer řady MO: Vychutnejte si mediální výkon

Televizní monitory Acer řady MO: Vychutnejte si mediální výkon

Počítače se staly skutečnými centry zábavy. Umožňují nejen sledovat videa a filmy, prohlížet si snímky anebo hrát hry ve vysoké kvalitě, ale nyní se uživatelé mohou na televizním monitoru Acer MO dokonce i dívat na oblíbené televizní pořady.Tento multimediální klenot s plnou podporou médií je určen pro uživatele, kteří požadují nejlepší zážitky při zábavě.

Nový televizní monitor MO představuje ideální spojení funkčnosti, designu a technologií, a tedy je ideální pro domácí zábavu a navíc představuje dokonalý doplněk vybavení domácnosti. Tyto neobyčejně flexibilní a univerzální monitory jsou nabízeny v několika velikostech - 47 cm (19”), 51 cm (20”) a 58 cm (23”). Monitory řady MO s rozlišením HD, HD+ a Full HD dosahují jedinečného podání nejnovějšího obsahu ve vysokém rozlišení. Všechny mají formát s poměrem stran 16:9, který je ideální na sledování filmu bez černých pásů a v kvalitě srovnatelné s nejlepším kinem.

Nové modely využívají technologii Acer Adaptive Contrast Management (ACM), která dynamicky přizpůsobuje kontrastní poměr a dosahuje vyšší kvality barev i neobyčejně ostrého obrazu. Výsledek je ohromující: Kontrast až 1 000 000:1 zajišťuje výrazné zlepšení gradace a podání detailů především v nedostatečně osvětlených i jasnějších scénách a tím přispívá k jedinečné kvalitě obrazu.

Doba odezvy 5 ms snižuje odchylky času přechodu a umožňuje reprodukovat pohyblivé obrazy při přehrávání videí a hraní her v naprosto realistické podobě. Skutečná snímková frekvence 24p zachovává původní kvalitu filmu a zaručuje podání jako v kině. Tyto monitory jsou tedy ideální pro zobrazení rychle se pohybujících obrazů bez „duchů“.

Vestavěný volitelný tuner DVB-T HD a SD promění monitor na digitální televizor a umožňuje sledovat oblíbené televizní pořady. PPoPorty včetně VGA, komponentního, SCART, S-Video a HDMI zaručují snadné připojení k nejrůznějším zařízením pro domácí zábavu. Port HDMI reprodukuje obraz ze zařízení s vysokým rozlišením v nejlepší kvalitě a je určen k připojení monitoru k DVD či Blu-ray přehrávačům, set-top boxům i HD herním konzolím. Inteligentní televizní monitor je rovněž vybaven USB multimediální čtečkou, která umožňuje okamžitě si prohlédnout fotografie nebo poslouchat hudbu.

Televizní monitor řady MO se vyznačuje tenkým a kultivovaným provedením, které se hodí do jakéhokoli prostředí. Displej je orámován úzkým lesklým černým rámečkem se zaoblenými hranami. Elegantní kruhová základna v černém a lesklém provedení vyvolává představu roztaveného kovu.

Televizní monitory Acer jsou vybaveny technologií na zpracování barev Acer s pěti vyspělými a snadno ovladatelnými funkcemi pro optimalizaci obrazu a dosažení naprosto realistického podání:

  • Korekce gama ovládá úroveň jasu a barevný poměr červené k zelené a modré a tím vytváří dokonale vykreslený a realistický obraz.
  • Technologie progresivního skenování zlepšuje vertikální rozlišení, které dosahuje kvalitního a zřetelného podání.
  • 3D hřebenový filtr odstraňuje blikání a zajišťuje nejdokonalejší podání barev.
  • Potlačení šumu využívá algoritmus pro odstranění šumu a artefaktů z obrazu.Výsledkem je dokonale čistý obraz bez zrnění.
  • Technologie Pull down recoveryzaručuje plynulý pohyb a vynikající obraz DVD, uchovává kvalitu originální filmové kopie a nabízí zážitky srovnatelné s kinem.

Televizní monitory Acer jsou rovněž vybaveny systémem Acer eColor Management. Tato technologie přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovaným způsobům zobrazení. Uživatelé tedy mohou upravit nastavení displeje a dosáhnout přesného barevného podání v závislosti na provozním režimu: Data, média, film nebo fotografie.

Televizní monitory Acer nabízejí dokonalé spojení zobrazovacích a televizních technologií s možnostmi vysoce výkonné grafiky osobního počítače a navíc využití funkce televize.

Další článek: Černobíle: Kinect, nebo Move a Wii?

Témata článku: 3d televizory, SCART, Kvalita, Tenký monitor, Televize 82 cm, Srovnatelná technologie, Ideální poměr, Tenký film, Zábava, Černá barva, DVB-T, Vertikální video, Blikání, Nejlepší televize, Obraz, Kvalita obrazu, Barevné provedení, Vysoká kvalita, Domácí kino, Domácí kina, Vysoké rozlišení, Kino, Úzké video, Monitor, Kvalitní herní počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek | 73Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu