Telenor zprovoznil lokální internetové stránky

3. září 2001
VIA překonala další omezení
Telenor, přední evropská telekomunikační společnost, dnes zahájila na adrese http://www.telenor.cz provoz svých internetových stránek v České republice.
Telenor zprovoznil lokální internetové stránky

Praha 27. srpna 2001 – Telenor, přední evropská telekomunikační společnost, dnes zahájila na adrese http://www.telenor.cz provoz svých internetových stránek v České republice. Česká veřejnost tak poprvé získá přístup k firemním informacím společnosti Telenor na jediném místě. Vedle informací o historii, činnosti, produktech a službách Telenoru zde návštěvník najde přímé odkazy na české společnosti, ve kterých má Telenor úplnou či částečnou majetkovou účast, i na norskou mateřskou firmu.

 

“Tímto krokem podstatně zviditelníme značku Telenor na českém trhu a zároveň zvýšíme dostupnost informací o naší společnosti. Na jediné internetové adrese získají návštěvníci veškeré informace nejen o Telenoru v České republice, ale i o dalších aktivitách naší mateřské společnosti,” říká Tom Lindberg, Country Manager, Telenor ČR – Country Office. “Věříme, že česká veřejnost bude využívat těchto informací ke své plné spokojenosti.”

 

Vzhled českých internetových stránek společnosti Telenor je navržen s ohledem na podobu korporátních stránek Telenoru. Stránky obsahují nejaktuálnější informace o dění a novinkách společnosti Telenor v České republice, přímé odkazy na dceřiné firmy působící na našem území. Vybrané sekce přesměrují návštěvníky na anglicky psané internetové stránky norského Telenoru.

 

Součástí nových českých stránek je i tiskové středisko s archivem tiskových zpráv Telenoru
v češtině, ilustračních fotografií a log Telenoru. Zájemci se zde mohou přihlásit do systému automatického rozesílání nejnovějších informací společnosti.

 

 

O společnosti Telenor

Norská společnost Telenor – jeden z nejvýznamnějších telekomunikačních operátorů ve Skandinávii – působí v mezinárodním měřítku v oblasti mobilní komunikace, Internetu,
v komunikačních službách založených na protokolu IP, satelitních službách a placených televizních službách.

 

V České republice je Telenor vedle své regionální kanceláře (Country Office) plně nebo částečně zastoupen následujícími společnostmi:

 

Telenor Česká republika, s.r.o. – poskytuje satelitní řešení zahrnující sítě VSAT určené pro bankovní a finanční instituce, státní a veřejnou správu, obchodní řetězce, podnikové sítě, dále satelitní mobilní služby, broadcasting pro přenos a distribuci RTV signálu, Business TV, TV pro uzavřené skupiny uživatelů a další širokopásmové služby.

 

Nextra Czech Republic, s.r.o. – nabízí mnoho internetových a telekomunikačních služeb založených na internetovém protokolu (IP). Kromě úctyhodné mezinárodní konektivity, zahrnuje její produktové portfolio jak hlasové a domácí služby, tak i komplexní řešení virtuálních privátních sítí (VPN).

 

Nextra Wireless, s.r.o. – operátor, který zajišťuje řešení ”poslední míle” prostřednictvím sítě Fixed Wireless Access ve frekvenčním pásmu 26 GHz.

 

DCIT, s.r.o. – nabízí široké spektrum služeb spojených s ICT (vývoj softwaru, konzultační služby, informační audity, spolupráce na řízení projektů, certifikaci ISO 9001). Stěžejní softwarový produkt společnosti DCIT používají dvě české a tři britské televizní stanice.

 

Inform Net Partners – katalogová společnost, která vyrábí cestovní atlasy a seznamy typu business-to-business v tištěné formě a na CD-ROMech. Spravuje také internetové databáze podporující publikace této společnosti.

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujete:

 

Hana Boháčová                                             Daniela Beranová

Telenor ČR – Country Office                        Herald Communications

Tel: 02 / 96 355 111                                       Tel: 02 / 2423 2650

hana.bohacova@telenor.com                       beranova@herald-pr.cz

 

 

 

Váš názor Další článek: VIA překonala další omezení

Témata článku: Atlas software, Inform, Country


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 60

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu