Telefónica O2 zvyšuje datové limity u služeb Carrier Broadband, navíc zachovává původní cenu

Společnost Telefónica O2 Czech Republic přináší novinku v oblasti datových služeb. Od 1. prosince 2006 zvyšuje všem svým velkoobchodním zákazníkům, využívajícím službu Carrier Broadband Limit, měsíční objem přenesených dat u všech rychlostních variant služby, která je postavená na technologii ADSL. Dochází tak až k několikanásobném navýšení současných hodnot, a to při zachování stávající ceny služby Carrier Broadband Limit.

"Jedná se o výrazné navýšení měsíčního limitu přenesených dat. Například u služby Carrier Broadband Limit 768/128 nyní bude možno přenést třikrát více dat než dosud. Naši velkoobchodní partneři tak dostávají možnost připravit atraktivnější služby pro své koncové zákazníky," říká Pavel Jiroušek, výkonný ředitel pro velkoprodej společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Velkoobchodní datové limity se mění následovně:
Rychlost připojení Existující FUP uplatněná:
(GB/zúčtovací období)
FUP nově uplatněna po:
(GB/zúčtovací období)
512/128 kbit/s 2 4
768/128 kbit/s 2 6
2048/256 kbit/s 10 15
3072/256 kbit/s 20 25
4096/512 kbit/s 20 35

Kontakt pro další informace:
MARTIN ŽABKA
tiskový mluvčí
tel: 800 163 342 (800 1 MEDIA)
fax: 271 469 896
e-mail: public.relations.cz@o2.com
http://www.cz.o2.com/


O společnosti Telefónica O2 Europe

Společnost Telefónica O2 Europe zahrnuje kromě sítí mobilních operátorů ve Velké Británii a Irsku i fixní a mobilní sítě v Německu a České republice. Všichni tito operátoři se vůči svým rezidenčním zákazníkům prezentují pod značkou ‚O2’. Společnost nedávno získala i licenci na provozování mobilní sítě na Slovensku, kde plánuje spuštění služeb na rok 2007. Telefónica O2 Europe je vlastníkem 50% podílu ve společných podnicích Tesco Mobile ve Velké Británii a Tchibo Mobilfunk v Německu. Zároveň je 100% vlastníkem společnosti Be, vedoucího poskytovatele fixních širokopásmových služeb ve Velké Británii. Do skupiny navíc patří i operátor fixních a mobilních služeb na ostrově Man – společnost Manx Telecom a společnost O2 Airwave, která dodává zabezpečenou digitální komunikaci složkám záchranného systému a dalším veřejným organizacím.

Telefónica O2 Europe je součástí skupiny Telefónica a sídlí ve Slough ve Velké Británii, má 37 milionů zákazníků fixních a mobilních služeb.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení.

Společnost ve významném rozsahu působí ve 23 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje 196 milionů.

Veškeré akcie společnosti Telefónica jsou kotované na burze a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů. Základní kapitál je v současnosti rozdělen mezi 4 921 130 397 kmenových akcií obchodovaných na španělské burze (Madrid, Barcelona, Bilbao a Valencie) i na burzách v Londýně, Paříži, Frankfurtu, Tokiu, New Yorku, Limě, Buenos Aires a São Paulu.

O společnosti Telefónica O2 Czech Republic, a.s

Telefónica O2 Czech Republic, a.s., je prvním integrovaným operátorem v České republice, který vznikl 1. července 2006 spojením nejvýznamnějšího provozovatele pevných linek, ČESKÉHO TELECOMU, a.s., a nejsilnějšího mobilního operátora, Eurotel Praha, spol. s r.o., do jedné telekomunikační společnosti. Společnost dnes provozuje téměř osm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě.

Telefónica O2 Czech Republic nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně unikátních sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Telefónica O2 Czech Republic nabízí také největší síť WiFi hotspotů v zemi.

V rámci mezinárodní skupiny Telefónica patří Telefónica O2 Czech Republic ke skupině O2. Právě značku O2 firma využívá pro všechny své marketingové aktivit. Ta je ve veškeré komunikaci podpořena značkou mateřské společnosti Telefónica.

Váš názor Další článek: První myš s infračerverným senzorem od Razeru pro praváky

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,