Telefónica O2 přináší O2 Extraligu ledního hokeje na web a do mobilních telefonů

Společnost Telefónica O2 Czech Republic připravila ve spolupráci s Hokej.cz speciální zábavní multimediální hokejový portál www.o2hokej.cz. Na něm fanoušci ledního hokeje naleznou nejčerstvější a kompletní informace o O2 Extralize - tedy on-line reportáže, aktuální články, rozhovory s hráči nebo tabulky a statistiky.
Telefónica O2 přináší O2 Extraligu ledního hokeje na web a do mobilních telefonů

Portál www.o2hokej.cz má webovou i wapovou podobu. Zákazníci tak mohou aktuální informace najít nejen ve svém počítači, ale také kdekoli a kdykoli pomocí mobilního telefonu. Zde jej naleznou na portálu O2 Active v sekci Zprávy. Pro nejjednodušší přístup stačí, aby zákazník poslal SMS ve tvaru HOKEJ na číslo 999888 a zdarma obdrží přímý odkaz na mobilní verzi portálu O2 hokej.

Kromě získávání zmiňovaných aktuálních informací z O2 Extraligy mají zákazníci k dispozici také možnost stažení mobilních služeb s tématikou O2 ELH, jako například pozadí.

„Společnost Telefónica O2 se v letošním roce stala partnerem hokejové extraligy. Mobilní služby spojené s O2 ELH tedy v naší nabídce nemohou chybět. Víme, že češi jsou hokejovým národem, proto doufáme, že nové portfolio služeb, které přinášíme, naši zákazníci uvítají," uvádí Jan Karas, ředitel pro služby obsahu, společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Pro zákazníky, kteří chtějí být o hokejovém dění v O2 Extralize informováni pravidelně, je připraveno Kombinované ELH SMS/MMS zpravodajství. Po zaslání SMS ve tvaru A ELH na číslo 999888 budou hokejovému fandovi zasílány SMS s nejzásadnějšími momenty zápasu, jako zranění, speciální a závažné události apod. nebo MMS se souhrnem kola. Cena jedné SMS je 1,20 Kč, jedné MMS pak 6,90. Zákazník tak obdrží maximálně 7 SMS týdně a 3x týdně pak souhrnnou MMS s přehledem kola a fotografiemi.

Témata článku: Moment, MMS, Mobilní číslo, O2 mobilní telefony, SMS

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje