Telefónica O2 pokračuje ve spolupráci s festivalem Struny podzimu

26.4.2007. Společnost Telefónica O2 Czech Republic bude i v letošním roce podporovat tradiční festival Struny podzimu. Partnerství společnosti Telefónica O2 a tohoto hudebního festivalu trvá již sedmým rokem a dokazuje tak, že spojení hudby a světa komunikací bylo správnou volbou.
Telefónica O2 pokračuje ve spolupráci s festivalem Struny podzimu

" Jsme jednou z významných společností, která v České republice dlouhodobě podporuje kulturu a netradiční hudební projekty. Prostřednictvím svých služeb často ovlivňujeme úroveň veřejného života. V oblasti komunikace vytváříme prostředí, skýtající možnosti rychlé, přesné a svobodné výměny informací, jako významného fenoménu kvality života každého jedince." Uvedl Tomáš Dufek, manažer pro sponzoring a interaktivní partnerství společnosti Telefónica O2. " Proto také aktivně, formou sponzoringu, podporujeme nejvýznamnější sportovní, společenské a kulturní projekty, které rozšiřují a podporují vztahy, kontakty a komunikaci mezi lidmi. Festival Struny podzimu, zasahující do oblastí crossoveru a osobnosti, jehož jsme dlouholetým partnerem,mezi tyto projekty rozhodně patří," doplnil Tomáš Dufek.

Festival Struny podzimu vznikl v roce 1996 jako původně malá programová řada v rámci kulturních akcí Pražského hradu. Postupem času se vyvinul ve svébytný projekt, který je charakteristický dramaturgickou otevřeností a propojením jednotlivých akcí na bázi širšího myšlenkového kontextu.

V roce 2004 opustil festival Pražský hrad. Jeho novými spolupořadateli se stala Nadace Vize a Pražská křižovatka, Národní divadlo a Národní muzeum v Praze. Díky nim se festival koná v nejvýznamnějších koncertních sálech hlavního města Prahy. Za desetiletou dobu existence festivalu Struny podzimu na festivalových pódiích hostovali umělci jako Kronos Quartet, Hilliard Ensemble s Janem Garbarekem, Miroslav Vitouš, Sharon Kam, Fazil Say, Sergej Nakarjakov, Oleg Maisenberg, Michael Nyman Band, Roby Lakatos s ansámblem, Magdalena Kožená, Natalie Dessay, Eva Urbanová, Uri Caine, Gary Burton a mnozí další.

Váš názor | Apple představil Final Cut Studio 2

Témata článku: Festival, Burton, Natalie, Magdalena, Band, Veřejná komunikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší