Telefónica O2 opět přináší všem svým zákazníkům čtyřikrát rychlejší O2 Internet ADSL za stejné ceny

21.3.2007. Nové, až čtyřikrát rychlejší ADSL internetové připojení, a to za stejné ceny, přináší všem svým zákazníkům společnost Telefónica O2 Czech Republic. Zároveň tak určuje naprosto nové hranice pro standard vysokorychlostního internetu, a to od 2 Mb/s.
Telefónica O2 opět přináší všem svým zákazníkům čtyřikrát rychlejší O2 Internet ADSL za stejné ceny

Od 2. dubna 2007 automaticky navyšuje nejnižší rychlost na standardní 2048/256 kb/s, a to jak novým, tak i stávajícím zákazníkům. Noví zákazníci, kteří si službu zřídí na 12 měsíců, dostanou jako benefit modem za 1 Kč s aktivací služby za 1 Kč.

"Telefónica O2 přináší všem svým zákazníkům další výrazné zdokonalení internetových služeb ADSL v České republice. Stejně tak jako v minulém roce i dnes opět zvyšujeme základní rychlost internetu až čtyřnásobně za stejnou cenu. Nový rychlejší internet s rychlostmi 2, 4, 6 a 8 Mb/s bude od 2. dubna 2007 nabízen pod novým názvem O2 Internet ADSL jak novým, tak i stávajícím zákazníkům. Toto druhé navýšení po roce upevňuje naši vedoucí pozici na trhu vysokorychlostního internetu. Za poslední dva roky je růst rychlostí ADSL v České republice jeden z nevyšších v Evropě a jejich navýšení předstihuje ostatní broadbandové technologie", uvedl Simon Burckhard, výkonný ředitel pro prodej společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Všem zákazníkům ADSL společnost Telefónica O2 zrychluje internet za stejnou cenu. Zákazníci získají vyšší rychlost postupně a bude jim navýšena automaticky, nemusí nikam volat nebo o navýšení žádat. Každý zákazník bude o detailech zrychlení informován dopisem. Rychlost internetu bude jednotlivým zákazníkům zvyšována postupně během dubna a května 2007.

U některých zákazníků bude pro maximální využití nové vyšší rychlosti internetu nutná výměna stávajícího modemu za nový, podporující výkonnější technologii ADSL2+. Pro ně má samozřejmě společnost Telefónica O2 připravenu nabídku ADSL 2+ modemů za zvýhodněné ceny, již od 1Kč.

Váš názor Další článek: CeBIT 2007: BenQ získal 6 ocenění v iF Design Awards

Témata článku: Internet, Benefit, Simon, Stávající zákazník, Zvýhodněná cena, Nový zákazník

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší