Telefónica O2 opět posouvá hranice vysokorychlostního internetu v České republice

5.3.2007 - Společnost Telefónica O2 Czech Republic zvyšuje v České republice od 1. dubna 2007 výrazně rychlosti internetu přes ADSL, a to až na 8 Mb/s. Tímto dalším pozitivním krokem tak dochází až k několikanásobnému zrychlení internetu v České republice, a to při zachování stávajících cen.
Telefónica O2 opět posouvá hranice vysokorychlostního internetu v České republice

Novou základní rychlostí internetu tak budou 2Mb/s, což je 4x tolik, než činí současná nabídka. "Navýšení rychlostí se samozřejmě týká nových i stávajících zákazníků," uvedl Pavel Jiroušek, výkonný ředitel pro velkoprodej. Touto nabídkou otevírá společnost Telefónica O2 Czech Republic prostor pro zcela nový standard v oblasti vysokorychlostního internetu v České republice.

"Pro své koncové zákazníky zveřejníme detaily o navýšení rychlostí v průběhu měsíce března," uvedl Vlastimil Sršeň, ředitel pro vztahy s médii společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: " Zákaznici se opravdu mají na co těšit - samozřejmě se to bude týkat nových i stávajících zákazníků, tedy i těch, kteří si objednají služby Internet Expres ještě v březnu. Ti navíc mohou využít stávající nabídku bezdrátového ADSL modemu za korunu."

Témata článku: Internet, Stávající nabídka, Stávající zákazník, Czech Republic

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje