Technologické dopoledne - Monitoring HWg

Technologické dopoledne - Monitoring HWg

Společnost Alternetivo s.r.o., ve spolupráci s výrobcem HW group, připravila představení několika typických aplikací monitoringu doplněné "živými" ukázkami. Účastníky seznámí nejen s technickým řešením, ale i s možnostmi jeho uplatnění v praxi - typickými zákazníky/uživateli a jejich potřebami, které jim pomůže řešit. Účastníci se seznámí s „jednoduchými řešeními pro každého“ (WLD, WLD relay, STE, PWR), monitoringem rozvaděčů, serverů a datových center. V další části pak se vzdáleným dohledem vstupů a výstupů (I/O) a také senzory a měřením v praxi (připojení analogových systémů do IP + monitoring). Seminář se uskuteční 18. 5. 2011 v sídle společnosti Alternetivo s.r.o. na adrese Žirovnická 2389, Praha 10je určen pro instalační a servisní společnosti a systémové integrátory, seminář je zdarma. Účastníci budou přivítání v 8:30 snídaní a hlavní program začne v 9:00 a skončí v 12:00.Registrace účastníků a podrobnosti na www.alternetivo.cz.


Alternetivo (dříve atlantis datacom)

Společnost Alternetivo byla založena v roce 1996. Již od samého počátku byly veškeré aktivity společnosti založeny na vysoké odbornosti a hluboké znalosti moderních komunikačních technologií. Jako na producentech nezávislý dodavatel komunikačních řešení může pro své zákazníky vybírat ty nejlepší produkty, které se na celosvětovém trhu objeví. Společnost Alternetivo se zaměřuje na distribuci, technickou podporu a konzultace v oblasti datových technologií pro podnikové sítě i sítě telekomunikačních operátorů.

Současný tým společnosti Alternetivo je složen ze špičkových odborníků, kteří mají veškeré znalosti o dostupných zařízeních a standardech, zkušenosti z celé řady projektů a odborné certifikáty výrobců. Kvalitu jistě dokumentuje i skutečnost, že Alternetivo poskytuje celou řadu školení, z nichž řada je oficiálním školením výrobců.

Pro své zákazníky poskytuje Alternetivo i konzultační služby, které jsou flexibilně realizovány podle konkrétních potřeb zákazníka – od návrhů koncepce rozvoje sítě, přes studie a projektové dokumentace až po odborné oponentury projektů třetích stran.

Široké spektrum nabízených produktů tvoří kompletní řešení komunikační infrastruktury pro podniky i telekomunikační operátory.

O výrobci

Společnost HW group s.r.o. je český výrobce senzorů s IP rozhraním. HW group dodává produkty a řešení pro vzdálený dohled a řízení. Produkty HW group distribuuje 30 partnerů po celé Evropě, středním východu a Americe.

Témata článku: Monitoring, Relay, Displej, Technická podrobnost, Kompletní sídlo, Celá řada, Odborná znalost, Celé řešení, Živá ukázka

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?