Technické a servisní centrum AutoContu CZ

9. února 2000
Computer 2/00
Společnost AutoCont CZ a.s., největší česká soukromá společnost podnikající v oblasti dodávek produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky, vybudovala ve svých lokalitách Praha a Ostrava nové Technické a servisní centrum pro zákazníky.
Technické a servisní centrum AutoContu CZ
Společnost AutoCont CZ a.s., největší česká soukromá společnost podnikající v oblasti dodávek produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky, vybudovala ve svých lokalitách Praha a Ostrava nové Technické a servisní centrum pro zákazníky. To s sebou přineslo několik zajímavých novinek a změn.

Mezi nejzajímavější změny oproti dosavadnímu způsobu podpory patří především odlišení podpory široké zákaznické veřejnosti a tzv. smluvním zákazníkům.

Široká veřejnost a zákazníci společnosti mají nyní možnost využívat komplexní předprodejní a poprodejní služby, horkou linku, infolinku, servisní dispečink a technickou podporu. Ta je k dispozici zdarma, ovšem pouze v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 hod (v Praze do 18:00hod).

Horká linka a technická podpora, řešící technické problémy a poskytující rady zákazníkům je k dispozici na telefonních číslech 02/51022555 a 069/6152555.

Infolinka, poskytující informace k akčním nabídkám a inzerci, stejně jako adresy a otevírací doby prodejen, či dotazy na dostupnost zboží a služeb je k dispozici na telefonu 069/6152222.

Smluvním zákazníkům jsou navíc nabízeny služby individuální. To znamená v rozsahu i časech, jež odpovídá jejich specifickým požadavkům. V případě potřeby může rozsah takového podpory dosáhnout až hranice nonstop provozu, kdy jsou operátoři k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. V současné době možnosti individuální technické podpory využívá řada subjektů z oblasti energetiky, státní správy a některé významné obchodní společnosti.

O společnosti :
Společnost AutoCont CZ, a.s. vznikla na počátku roku 1998 vyčleněním obchodní sítě z holdingu AutoContu a.s. V současné době disponuje rozsáhlou sítí 57 obchodních a servisních zastoupení po celé ČR. Kromě prodeje a služeb v oblasti výpočetní techniky (osobní počítače značky AutoCont se podílejí cca. 10% na celkovém objemu prodeje PC v ČR) je AutoCont CZ dodavatelem řešení v oblasti sítí a komunikací, CAD, kancelářských a podnikových informačních systémů, informačních systémů maloobchodu a distribučních sítí a průmyslových a speciálních PC systémů. Velkým zákazníkům jsou komplexní služby nabízeny pomocí regionálních center. Společnost AutoCont CZ, a.s. disponuje vlastní sítí školicích středisek.

Další informace, reference a odkazy naleznete na internetové adrese http://www.autocont.cz .

Váš názor Další článek: Computer 2/00

Témata článku: Kancelářské potřeby praha, Široká veřejnost, Současná značka, Poprodejní služba, Dosavadní informace, Státní hranice, Kancelářské potřeby ostrava, Soukromý telefon, Kancelářské potřeby, Kancelářská technika, Široký rozsah


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 33

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky