Tech Data získala ocenění od společnosti Cisco v kategorii Distributor pro oblast Emerging Markets CEE

Praha, 4. 5. 2007 – Tech Data Distribution, s. r.o. získala cenu v kategorii Distributor produktů Cisco pro oblast Emerging Markets v lokalitě střední a východní Evropy. Udělení tohoto ocenění proběhlo během Cisco Summitu, který se konal v Las Vegas začátkem dubna.
Tech Data získala ocenění od společnosti Cisco v kategorii Distributor pro oblast Emerging Markets CEE

Ocenění pro Cisco distributora roku  v rámci regionu střední a východní Evropy získala společnost Tech Data, především díky největšímu nárůstu a významným aktivitám v SMB segmentu.

Toto ocenění pro Tech Data Distribution a její síťovou divizi Azlan bylo oficiálně předáno i během výstavy Cisco Expo 2007, která se konala v Kongresovém centru Praha od 25. do 26. dubna.

Cisco je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Velká část provozu v Internetu je směrována právě produkty vyráběné společností  Cisco.

Společnost Cisco v současné době pokrývá náročné potřeby trhu ve světě IT svým širokým portfoliem produktů v oblasti datových sítí, počínaje datovými směrovači a přepínači až po oblast rozsáhlých datových center, IP telefonních systémů, bezdrátových sítí a dalších produktů umožňujících realizaci náročných komplexních síťových řešení.

Témata článku: Expo, Síťová data

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje