Tech Data získala ocenění „Cisco distributor roku 2012“

Tech Data získala ocenění „Cisco distributor roku 2012“

Tech Data Distribution získala od české pobočky společnosti Cisco ocenění Partner of The Year 2012 v kategorii distributor roku. Obdobné ocenění putuje do Tech Data už potřetí za poslední čtyři roky.

Společnost Cisco vyhlásila v rámci partnerského dne nejlepší partnery za rok 2012. Vítěze vybírala v celkem devíti kategoriích, Tech Data ovládla kategorii distributor roku. Cisco ocenilo zejména realizaci výjimečných projektů, nárůsty prodejů, vynikající spolupráci či celkový přístup k technologiím.

Klepněte pro větší obrázek

V loňském roce naši partneři dosáhli opravdu vynikajících výsledků. Partnerský den a tato ocenění jsou jen malým poděkováním za spolupráci a věřím, že i v příštím roce budeme společně v dobrých výsledcích pokračovat,“ řekl Martin Kaftan, ředitel partnerského prodeje společnosti Cisco.

„Ocenění od společnosti Cisco si velmi vážíme a jsme na něj opravdu hrdí. Zároveň jej chápeme jako potvrzení faktu, že směr a aktivity, které jsme před lety nastartovali v naší spolupráci, jsou správné. V neposlední řadě je to i závazek, který máme vůči našim zákazníkům. Závazek, který říká, že vysoká kvalita služeb v oblasti obchodní i technické podpory musí být doplněna neustálou invencí,“ říká Jaroslav Salva, ředitel českého Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution.

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji