Tech Data spouští kampaň na doprodej Microsoft Office 2010

Tech Data spouští kampaň na doprodej  Microsoft Office 2010

Tech Data Distribution spouští velkou výprodejovou akci Microsoft Office FOREVER. K nákupům Microsoft Office 2010 v prvním a druhém dubnovém týdnu nabízí celou řadu bonusů a zvýhodnění – výrazně prodlouženou splatnost, obří šunku a samozřejmě i licence na nové Office 2013 zdarma.

Celá kampaň je spojená s oficiální promoakcí společnosti Microsoft, která každému, kdo do 30. dubna registruje produkt Office 2010, dává zcela zdarma samostatnou licenci na nové Office 2013.

Tech Data Distribution však přidává řadu vlastních bonusů a zvýhodnění. Všem, kteří od 2. do 12. dubna nakoupí alespoň 10 produktů Microsoft Office 2010 na jedné faktuře, nabízí odloženou splatnost až do konce května. Díky tomu mají prodejci možnost dobře se připravit na očekávané zvýšení poptávky i dostatečnou dobu na realizaci svého obchodu koncovým zákazníkům.

Na „chuťové buňky“ prodejců útočí také speciální dárek, který dostane každý, kdo v prvních dvou dubnových týdnech nakoupí alespoň 10 kusů Microsoft Office 2010 (nemusejí být na stejné faktuře). Ti všichni totiž získají jako pozornost obří, více než čtyřkilovou španělskou šunku.

Konec éry jednoho konkrétního produktu, v tomto případě oblíbených Office 2010, s sebou vždy přináší obrovskou obchodní příležitost. Právě proto chceme, aby na ni byl náš zákazník-prodejce dobře připraven. Nabízíme mu dokonce, aby ho v nákladech nic nestála. Právě proto de facto financujeme sklad našich zákazníků v období končícího proma. A libová šunčička, to je takový malý – i když se to o čtyřkilovém fláku masa dá jen těžko říct – bonus,“ říká Petr Pavlíček, obchodní a marketingový ředitel Tech Data.

Více informací o speciální prodejní akci Tech Data zde.

Témata článku: Bonus, Forever

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji