Tech Data s výrobci: společně za originální spotřební materiál

Tech Data s výrobci: společně za originální spotřební materiál

Tech Data Distribution spouští masivní kampaň na podporu prodeje originálního spotřebního materiálu. Hlavním hrdinou se stal populární český komik Josef Polášek v roli Čeňka Borovana, přemoudřelého a přehnaně ambiciózního vedoucího skladu originálního spotřebního materiálu v Boru u Tachova. Kampaň je unikátní zejména tím, že se do boje za prodej originálních produktů zapojila pod hlavičkou Tech Data Distribution většina významných výrobců – HP, Canon, Xerox, Epson, Brother, OKI a Samsung.

Kampaň vtipnou formou popisuje výhody prodeje originálního spotřebního materiálu, stejně jako úskalí, které skýtá prodej jiného než originálu. Tech Data Distribution jako jediný distributor v ČR garantuje všem výrobcům a odběratelům 100% záruku originality. Ručí za to, že spotřební materiál pochází přímo od výrobce, tedy ne z šedého trhu, který je často spojen s aktivitami na hranici legálnosti.

Tech Data nikdy neslevila ze svých přísných pravidel. Vždy dodáváme zákazníkům stoprocentně originální kusy a nakupujeme napřímo od oficiálního výrobce. To přitom na českém trhu není vůbec pravidlem. Proto jsme se rozhodli na situaci upozornit společnou kampaní,“ říká Petr Pavlíček, obchodní ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Klepněte pro větší obrázek

První skeče s oblíbeným hercem uvidí zákazníci Tech Data v e-mailové komunikaci. Od začátku června uvidí kampaň i ostatní. V provozu budou internetové stránky www.cenekborovan.cz, kde budou postupně uveřejňována vtipná videa s výhodami nákupu originálního spotřebního materiálu u Tech Data – ať už jde o popsání rozdílu mezi originálem a „originálem“, upozornění na výhody nakupování u Tech Data, kterými jsou například celoevropský sklad s obrovskou skladovou zásobou nebo unikátní konfigurátor spotřebního materiálu.

Kampaň, kterou připravila Tech Data ve spolupráci s komunikační agenturou AETNA, zaznamenají ale i čtenáři červnového čísla Reseller Magazine a návštěvníci informačních portálů věnovaných ICT distribuci.

Kulturní last minute Navečer.cz nabízí nevyprodaná představení

Témata článku: Tech, Významná role, Brother, Oficiální materiál, Skladová zásoba

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší