Tech Data připravila nová školení Cisco

Praha, 14. 6. 2006 – Společnost Tech Data zveřejnila termíny nových certifikačních školení a kurzů své divize Azlan na červenec a srpen 2006. Na toto období jsou prozatím vypsány tři termíny. První kurz Cisco INTRO proběhne od 10. do 13. 7., druhý kurz s názvem Cisco ICND pak od 24. do 28.7. a konečně třetí kurz s názvem Cisco DESGN v době od 7. do 11. 8.
Tech Data připravila nová školení Cisco

Uvedená certifikační školení Azlan, v rámci Tech Data, pořádá jako školící partner se statutem Cisco Learning Solutions Partner v ČR i celé Evropě. Podrobný popis školení najdete na stránkách http://www.techdata.cz/TDeducation/.

 

V České republice Azlan Training, divize společnosti Tech Data,  působí jako Cisco Learning Solutions Partner od roku 2005. Disponuje týmem certifikovaných školitelů, kteří vedou řadu základních frekventovaných školení v českém jazyce na pravidelných veřejných kurzech. Kromě toho Azlan nabízí jakékoli certifikované školení z celkové nabídky Cisco certifikovaných školení s využitím všech sdílených zdrojů, které má v rámci Azlan Group k dispozici. Veřejná školení probíhají ve dvou lokalitách - HP Training center (Vyskočilova 1, Praha 4), kde je možné i složit zkoušku, a nebo Azlan Czech Tech Data Distribution (Na Radosti 414, Praha 5). Obě školící střediska jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi a probíhají přímo na zařízeních Cisco s využitím vzdálených labů Azlanu. Tato školení jsou nejoptimálnější přípravou pro složení příslušné zkoušky a získání příslušného individuálního odborného certifikátu s celosvětovou platností a současně účinným nástrojem k získání firemních certifikací, založených na příslušném počtu certifikovaných zaměstnanců. Účastníci školení získají potřebné technické znalosti dané síťové problematiky a samozřejmě také certifikát o absolvování, přímo od Cisco Systems.

 

 

 

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.

 


O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2005 obratu 6 mld. Kč.

 

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90.000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 110. místě a dosáhla tržeb ve výši 20,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2006. Více informací najdete na: www.techdata.com.


 

Témata článku: Tech, Break

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje