Tech Data distributorem značky Pinnacle

Praha, 9. 6. 2006 – Společnost Tech Data Distribution oznámila, že se od 1. června 2006 stala distributorem produktů společnosti Pinnacle Systems.
Tech Data distributorem značky Pinnacle

Podpisem smlouvy Tech Data Distribution rozšířila svou nabídku o kompletní sortiment Pinnacle Systems, ke kterému patří zejména střihové systémy pro amatérské video, televizní tunery pro příjem analogového i digitálního TV signálu a multimediální přehrávače. 

 

„Díky podpisu smlouvy jsme nyní zkompletovali naši nabídku značky Pinnacle. Smlouva je platná pro distribuci v ČR i na Slovensku, takže můžeme uspokojit naše odběratele v obou těchto zemích,“ řekl Ondřej Pavlík, ředitel Tech Data Distribution.

 

Pinnacle Systems Inc. je přední světový výrobce systému na zpracování videa. Cílovou skupinou jsou všichni zákazníci, od začátečníků po poloprofesionály, kteří chtějí vytvářet, zpracovávat a rozšiřovat video a audio. Pinnacle získal od svého založení v roce 1986 devět ocenění Emmy za technická řešení v počítačové video produkci. Společnost nabízí všem uživatelům cenově výhodné aplikace a řešení, která splňují i individuální požadavky zákazníků. Společnost Pinnacle Systems byla založena v roce 1986 v Mountain View v Kalifornii (USA). S ročním obratem 340 mil. USD a pobočkami po celém světě se řadí k předním světovým výrobcům systému na zpracování videa a audia. Produkt Pinnacle Studio je celosvětově nejprodávanějším střihovým softwarem. Společnost Pinnacle Systems Inc. je 100% vlastněna společností AVID Technology Inc., světovou jedničkou v oblasti profesionálního zpracování videa. 

 

 

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.

 


O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2005 obratu 6 mld. Kč.

 

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90.000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 110. místě a dosáhla tržeb ve výši 20,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2006. Více informací najdete na: www.techdata.com.

Váš názor Další článek: Fujitsu: Padesát 2,5“ pevných disků ve standardní skříni

Témata článku: Video, Pinnacle Studio, Tech, Emma, Pinnacle

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší