Tech Data distributorem základních desek ASRock

Praha, 15. 5. 2006 – Společnost Tech Data Distribution oznámila, že se od května 2006 stala autorizovaným distributorem základních desek ASRock a vhodně tak doplnila svou nabídku v této oblasti o spolehlivá řešení, která se vyznačují velmi příznivou cenou.
Tech Data distributorem základních desek ASRock

Kromě značky ASRock nyní může Tech Data nabídnout svým zákazníkům také základní desky od dvou nejvýznamnějších světových výrobců – společností Asus a Intel.

 

„Již delší dobu máme v naší nabídce špičkové základní desky od dvou nejvýznamnějších světových výrobců – Asusu a Intelu. Hlavním důvodem pro uzavření kontraktu s ASRockem bylo uspokojení poptávky ze strany našich zákazníků po levných a přitom spolehlivých řešeních,“ řekl Martin Rak, vedoucí obchodní jednotky komponenty ve společnosti Tech Data Distribution.

 

 

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.

Informace o základních deskách ASRock hledejte na: www.asrock.com.

 

 

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2005 obratu 6 mld. Kč.

 

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90.000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 110. místě a dosáhla tržeb ve výši 20,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2006. Více informací najdete na: www.techdata.com.


 

Váš názor Další článek: Firefox pokračuje v pomalém získávání podílu na trhu

Témata článku: Tech

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší