Tech Data distributorem produktů společnosti GFI Software

11. dubna 2006
Toshiba uvede notebook s HD DVD-ROM
Praha, 10. 4. 2006 – Společnost Tech Data oznámila, že podepsala kontrakt, týkající se distribuce produktů společnosti GFI Software a rozšířila tak svou nabídku o celou řadu nových produktů z oblasti IT bezpečnosti. Smlouva vstoupila v platnost již 1. března 2006.
Tech Data distributorem produktů společnosti GFI Software

Distribuční kontrakt se týká celé produktové řady společnosti, která zahrnuje GFI MailEssentials - serverový antispam, GFI Mail Security - antivir, kontrolu obsahu elektronické pošty, kontrolu na exploity; GFI MailArchiver - řešení pro archivaci elektronické pošty; GFI FAXmaker - faxový server; GFI Network Server Monitor - upozornění na chyby na síti a serverech a jejich náprava; GFI LANguard Network Security Scanner (N.S.S.) - provádí bezpečnostní audit sítě a správu bezpečnostních záplat; GFI LANguard Security Event Log Monitor (S.E.L.M.) - celosíťový monitoring a správa protokolů událostí; a GFI EndPointSecurity (P.S.C.) - celosíťový dohled nad používáním přenosných paměťových zařízení.

„V poslední době jsme zaznamenali rostoucí poptávku po komplexních bezpečnostních řešeních také pro SMB segment a tento růst očekáváme i v budoucnu. Jsme proto rádi, že jsme mohli uzavřít novou distribuční smlouvu právě se společností GFI, jejíž bezpečnostní produkty se integrují s produkty Microsoft a ty jsou nejvíce rozšířeny právě v SMB sektoru,“ řekl Vratislav Héda, ředitel Azlan, který je v rámci Tech Data Distribution odpovědný za chod oddělení IT Bezpečnosti.

Společnost GFI Software Ltd. je významný mezinárodní výrobce software pro síťovou bezpečnost, bezpečnost obsahu a komunikaci. Jeho zákaznická základna přesahuje 300 000 zákazníků. GFI je globální společnost v soukromém vlastnictví s pobočkami v USA, Velké Británii, Německu, Rumunsku, Austrálii, na Kypru a na Maltě. Po celém světě zaměstnává 150 lidí.

Více informací o společnosti GFI Software a její nabídce hledejte na: www.gfi.cz.
Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz a www.techdatask.sk.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2005 obratu 6 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90.000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 110. místě a dosáhla tržeb ve výši 20,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2006. Více informací najdete na: www.techdata.com.

Váš názor Další článek: Toshiba uvede notebook s HD DVD-ROM

Témata článku: Software, Bezpečnost, Odpovědný člověk, Tech, Malta, Přední náprava, NSS


Určitě si přečtěte

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 157

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

** V roce 2021 začneme platit DPH i u laciného zboží z asijských e-shopů ** Daň ale budeme většinou platit už na e-shopech ** Nemusíte se bát zdlouhavého a drahého celního řízení

Jakub Čížek | 75

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 86


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11