Tech Data distributorem produktů společnosti GFI Software

11. dubna 2006
Toshiba uvede notebook s HD DVD-ROM
Praha, 10. 4. 2006 – Společnost Tech Data oznámila, že podepsala kontrakt, týkající se distribuce produktů společnosti GFI Software a rozšířila tak svou nabídku o celou řadu nových produktů z oblasti IT bezpečnosti. Smlouva vstoupila v platnost již 1. března 2006.
Tech Data distributorem produktů společnosti GFI Software

Distribuční kontrakt se týká celé produktové řady společnosti, která zahrnuje GFI MailEssentials - serverový antispam, GFI Mail Security - antivir, kontrolu obsahu elektronické pošty, kontrolu na exploity; GFI MailArchiver - řešení pro archivaci elektronické pošty; GFI FAXmaker - faxový server; GFI Network Server Monitor - upozornění na chyby na síti a serverech a jejich náprava; GFI LANguard Network Security Scanner (N.S.S.) - provádí bezpečnostní audit sítě a správu bezpečnostních záplat; GFI LANguard Security Event Log Monitor (S.E.L.M.) - celosíťový monitoring a správa protokolů událostí; a GFI EndPointSecurity (P.S.C.) - celosíťový dohled nad používáním přenosných paměťových zařízení.

„V poslední době jsme zaznamenali rostoucí poptávku po komplexních bezpečnostních řešeních také pro SMB segment a tento růst očekáváme i v budoucnu. Jsme proto rádi, že jsme mohli uzavřít novou distribuční smlouvu právě se společností GFI, jejíž bezpečnostní produkty se integrují s produkty Microsoft a ty jsou nejvíce rozšířeny právě v SMB sektoru,“ řekl Vratislav Héda, ředitel Azlan, který je v rámci Tech Data Distribution odpovědný za chod oddělení IT Bezpečnosti.

Společnost GFI Software Ltd. je významný mezinárodní výrobce software pro síťovou bezpečnost, bezpečnost obsahu a komunikaci. Jeho zákaznická základna přesahuje 300 000 zákazníků. GFI je globální společnost v soukromém vlastnictví s pobočkami v USA, Velké Británii, Německu, Rumunsku, Austrálii, na Kypru a na Maltě. Po celém světě zaměstnává 150 lidí.

Více informací o společnosti GFI Software a její nabídce hledejte na: www.gfi.cz.
Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz a www.techdatask.sk.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2005 obratu 6 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 90.000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 110. místě a dosáhla tržeb ve výši 20,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2006. Více informací najdete na: www.techdata.com.

Váš názor Další článek: Toshiba uvede notebook s HD DVD-ROM

Témata článku: Software, Bezpečnost, NSS, Tech, Odpovědný člověk, Malta, Přední náprava


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky