Teamcenter získal další významné ocenění

Společnost UGS, přední světový dodavatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila, že získala prestižní ocenění od časopisu Aviation Week & Space Technology Magazine za rok 2006. Společnost byla oceněna v kategorii inovace za produkt Teamcenter, jemuž se dostalo vysokého uznání za schopnosti řešit náročné problémy v oblasti zbrojařského průmyslu a vývoje obranných systémy.
Teamcenter získal další významné ocenění

Zástupci UGS ocenění převzali na konferenci o zbrojních programech, která se konala v arizonském Phoenixu. Kompletní přehled vítězů a nominací je dostupný na adrese http://www.aviationweek.com/conferences/ad_v2.htm

 „Společnost UGS je velice potěšena, že toto prestižní ocenění dostala,“ prohlásil výkonný viceprezident UGS Chuck Grindstaff a dodal: „Teamcenter je odpovědí na klíčové výzvy, před nimiž dnes stojí každá firma: urychluje uvedení produktů na trh, umožňuje přijít s těmi správnými produkty ve správný čas, prodlužuje život produktů, maximalizuje příjmy a zároveň zvyšuje produktivitu. Umožňuje velkým společnostem spolupracovat v rámci globální sítě, a díky tomu klientům nabízet špičkové výrobky v krátkých dodacích lhůtách.“ 

 

Teamcenter spojuje lidi a zajišťuje vzájemnou provázanost procesů, čímž se stává motorem inovace a růstu. Komplexní portfolio PLM řešení obsažených v aplikaciTeamcenter je postaveno na otevřeném PLM základě. Teamcenter obsahuje řešení pro vývoj nových produktů, která propojují výrobce originálních dílů, partnery a subdodavatele do jedné zabezpečené sítě a umožňují jim přístup k firemnímu know-how po celém světě. Tím se výrazně zrychluje vývoj nových produktů. 


Teamcenter je široce využíván zejména ve zbrojařském průmyslu – používá ho většina z 15 největších zbrojařských a leteckých firem světa, což činí z UGS nejvýznamnějšího dodavatele PLM do zbrojařského a leteckého průmyslu.

Více naleznete zde.

Témata článku: Letecký průmysl, Svět motorů, Mozila, Phoenix, Originální díl

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje