Teamcenter modernizuje Královskou námořní armádu

Australská Královská námořní armáda dokončuje generální rekonstrukci struktury řízení konfigurací a podpůrných informačních systémů pomocí aplikace Teamcenter Aerospace and Defense.systému.
Teamcenter modernizuje Královskou námořní armádu

Tragický začátek

5. května 1998 si požár na palubě palivového tankeru HMAS Westralia vyžádal životy čtyř členů posádky. Studie vyšetřovací komise poukázala na mnoho oblastí správy životního cyklu produktů námořní armády, které bylo potřeba vylepšit. Jednalo se například o získání specializovaného nástroje pro řízení konfigurací Námořní armády, který by se postaral o nápravu nedostatků a změnil procesy řízení, které vedly k incidentu tankeru Westralia.

Vylepšení bezpečnosti a výkonu

Od incidentu vykonala Námořní armáda enormní úsilí na renovaci a modernizaci struktury řízení konfigurací a podpůrných informačních systémů. Tato snaha byla obohacena o aplikaci Teamcenter Aerospace and Defense, která zastává funkci nástroje pro řízení konfigurací Námořní armády. Teamcenter je řešení pro správu životního cyklu produktu.

Výsledky

V první fázi postupného nasazování aplikace Teamcenter Aerospace and Defense v rámci závazného časového harmonogramu a rozpočtu bylo rozmístěno 230 licencí v období kratším 9-ti měsíců. Majetek Námořní armády v hodnotě miliard dolarů a klíčová role národní obrany potřebovala efektivní a spolehlivé vedení logistického informačního systému.

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky