TDZ s WildCat grafikou přichází

Intergraph Computer Systems oznámil nevšední cenu a výkon pracovní stanice TDZ s revoluční 3D grafickou technologií Wildcat
TDZ s WildCat grafikou přichází
Intergraph Computer Systems oznámil, že byla uvedena na trh vynikající pracovní stanice TDZÒ 2000 GL2 ViZual s grafikou Intense3DÔ Wildcat 4000. Tímto oznámením Intergraph nabídl stanice TDZ 2000 GL2 jako platformu pro vizualizaci a animace, určenou pro splnění stoupajících nároků digitální vizualizace technických a kreativních profesionálů na mimořádně dobře dostupné pracovní stanici s vynikající grafikou. Až dosud byl Wildcat dostupný jen na stanicích Intergraphu TDZ 2000 GX1 a GT1 ViZual. S cenou začínající na úrovni pod 100 tis. Kč je TDZ 2000 GL2 pracovní stanici s nejagresivnější cenovou úrovní v oblasti grafických pracovních stanic na trhu.

„Intergraph Computer Systems pokračují ve svém úsilí přinášet tvůrcům výkon při neuvěřitelné kombinaci ceny, výkonu a rozšiřitelnosti“, řekl výkonný ředitel digitálních médií Intergraph Computer Systems pan Michael Bare a dodal: „TDZ 2000 GL2 s 3D grafickou technologií Wildcat nabízí mimořádné hodnoty ve spojení se SOFTIMAGE|3D nebo Alias|Wavefront Maya zejména nyní, když jsou nabízeny za nové agresivní ceny. TDZ 2000 GL2 představuje dnes mimořádnou platformu z hlediska poměru cena/výkon pro digitální vizualizaci.“

TDZ 2000 GL2 je optimalizovaná pro uživatele, kteří se orientují na grafické aplikace jako je SOFTIMAGE|3D, Alias|Wavefront Maya Ô, 3D Studio MAXÔ, LightwaveÔ, SolidWorksÔ a Pro/EÔ. Je osazená nejnovějším jedním nebo dvěma procesory PentiumÒ a nabízí vynikající výkon při rozšiřitelné, škálovatelné architektuře, která se mění v závislosti na požadavcích uživatelů.

TDZ 2000 GL2 a TDZ 2000 GX1 jsou certifikované pro produkty PTC
Intergraph Computer Systems a Parametric Technology Corporation (PTC) dnes rovněž oznámili, že pracovní stanice TDZ 2000 GL2 a TDZ GX1 s 3D grafikou Wildcat jsou certifikované pro výkonnou řadu CAD softwarových produktů PTC. PTC testoval produkty Pro/ENGINEER, Pro/MECHANICA, Pro/INTRALINK, Pro/PDM a PT na TDZ 2000 GL2 a TDZ GX1 s grafikou Wildcat, aby zjistil, zda budou splněny nebo překročeny všechny technické požadavky stanovené společností.

Výsledkem je spojení software/hardware, které nabízí zákazníkům potřebnou kompatibilitu jakož i nejlepší úroveň kvality a výkonu.

Kvalitní návrh a provedení Intergraph Computer Systems dávají těmto systémům parametry, které poskytují všem pracovním stanicím špičkový výkon a možnosti využití. Díky použití nejkvalitnějších komponent, Intergraph dosahuje nejvyšší kvality a použitelnosti pokud jde o standardní otevřené systémy. Uživatelé navíc využívají výhod zkušeností Intergraphu v oblasti interoperability a zkušeností v bezešvé integraci systémů na bázi Windows NT do stávajícího prostředí různých platforem. Intergraph Computer Systems mají rovněž velmi dobrou pověst pokud jde o vynikající zákaznické služby a podporu.

Váš názor Další článek: Změny na Živě – viditelné i skryté

Témata článku: Hardware, Technology Corporation, Digitální platforma, Wildcat, Stanice, Výkonná grafika, Pracovní zkušenost, Maya


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X