T-Systems navyšuje konektivitu do NIXu na 10 Gb/s

Praha, 12. března 2007 --- Společnost T-Systems PragoNet navýšila konektivitu do uzlu NIX na 10 Gb/s. Stala se tak první společností využívající tuto rychlost v nedávno modernizovaném uzlu NIX 3. Společnost tak reagovala na současné a plánované požadavky klientů, kteří využijí vyšší kapacitu uzlu.
T-Systems navyšuje konektivitu do NIXu na 10 Gb/s

„Posílení primární konektivity do uzlu NIX na nejvyšší možnou úroveň v současné době - 10 Gb/s byl úkol, který nám nečinil žádné problémy. Díky naší kvalitní páteřní infrastruktuře nedávno navýšené na Nkrát 10 Gb/s bylo zvýšení kapacity do NIX jen otázkou přepojení,“ řekl Anton Zima, ředitel pro strategický marketing a komunikaci.

Posílení konektivity do uzlu NIX přináší citelné zvětšení přenosového pásma, umožňující T-Systems PragoNet nabízet svým zákazníkům i nadále ty nejvyšší přenosové rychlosti. Nechybí však ani záložní konektivita 1 Gb/s v jiné lokalitě, která je stále k dispozici v případě jakéhokoli problému.
T-Systems zároveň také poskytuje přímé připojení do uzlu NIX 3 pro ostatní operátory a ISP, k dispozici jsou všechny rychlosti podporované sdružením NIX (100 Mb/s, 1 Gb/s a 10 Gb/s).

Témata článku: Nejvyšší úroveň, Zima

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje