T-Systems dodává zákaznická řešení pro identifikaci předmětů pomocí RFID

T-Systems dodává zákaznická  řešení pro identifikaci předmětů pomocí RFID

Skupina T-Systems se věnuje oblasti identifikace pomocí RFID (Radio Frequency Identification) už několik let a realizovala např. iTM (inteligent Tracking Management) pro sledování přepravy zboží pro společnost Schmitz Cargobull a jako platinový partner METRO GROUP Future Store Initiative vyvíjí mobilní řešení pro obchod, která se testují v reálném prostředí v Tönisvorstu, SRN.

V České republice se T-Systems v oblasti systémové integrace specializuje na nasazení CAM, CAE v automobilovém průmyslu pro region zahrnující ČR, SR, Indie, Rusko, Španělsko, Portugalsko, JAR a Ukrajinu. Zaměřuje se na nasazení RFID (Radio Frequency Identification) v aplikacích pro systémy řízení výroby, kde momentálně existuje nejvyšší potenciál pro blízkou budoucnost.

Nezanedbatelný význam má použití technologií na bázi rádiové identifikace i ve zdravotnictví, kde jejich použití zjednoduší evidenci a zlepší péči o pacienty. Například ve veřejné správě tato technologie nachází uplatnění při ukládání dat a zabezpečení dokladů (pasy, občanské průkazy, apod.). To jsou jen některé příklady možného využití RFID.

T-Systems poskytuje komplexní služby, od zajištění čipů a příslušných čteček až po realizaci a správu všech návazných systémů nezbytných pro efektivní provoz RFID.

T- Systems Czech Republic, vedoucí společnost mezi ICT integrátory, se účastní konference Future RFID pořádané vydavatelstvím Sdělovací technika 17. března 2009 v Praze.

Témata článku: Future, Radio, Radio 1, RFID, Ukrajina, Reálné nasazení, Automobilový průmysl, Reálné využití, Reálné použití, Efektivní využití

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?