T-Systems boduje v celosvětovém měřítku velkými zakázkami

T-Systems boduje v celosvětovém měřítku velkými zakázkami

Stále více nadnárodních koncernů využívá jako strategický nástroj k posílení pozic ve tvrdším konkurenčním prostředí outsourcing svých informačních a komunikačních technologií (ICT)Dokazuje to řada velkých mezinárodních zakázek získaných společností T-Systems. T-Systems, dceřiná společnost Deutsche Telekom, tak dosáhla nových obchodů v celkovém objemu miliardových částek. Potvrzuje tím svoji strategii mezinárodního růstu.

Švýcarsko

Skupina Interroll a skupina Nuance Group, a.s. se rozhodly pro dynamické služby SAP od společnosti T-Systems. Interroll je jedničkou v dopravě kusového zboží, logistiky a automatizace.Podnik bude zdroje SAP odebírat podle potřeby a vytvoří si tak potřebný volný prostor pro svoji produkci v 28 zemích.

Přibližně 400 obchodů Nuance Group na 60 letištích dosáhne na nově implementované prostředí SAP ve světovém měřítku a z různých časových pásem. Společnost T-Systems dodává IT služby pro plynulý provoz letištních obchodů nepřetržitě365 dnů v roce. Služby SAP pro Interroll a Nuance Group poskytují výpočetní střediska T-Systems v Zollikofenu a Langenthalu.

Rakousko

Vídeňský výrobce cihel Wienerberger bude s T-Systems spolupracovat dalších pět let. Prostřednictvím nové outsourcingové smlouvy podnik dynamicky, podle potřeb, využívá služeb SAP ve výrobě ve 26 zemích. T-Systems přitom přebírají provoz základního systému SAP, databanky a IT pro CRM. Dalším přínosem outsourcingové smlouvy je, že Wienerberger vyčleněním provozu IT snižuje oproti vlastnímu provozu IT spotřebu elektrické energie o 70 procent, což je významným nákladový přínosem,nehledě na aspekt životního prostředí.

Itálie

Italský farmaceutický producent Bellco pověřil T-Systems provozem své informační a komunikační techniky v příštích třech letech. T-Systems spojují mimo jiné koncernové ústředí Bellco v Itálii se zahraničními provozy ve Španělsku, Belgii a Velké Británii.

Mexiko

Největší mexická rozvojová banka Banobras pověřila T-Systems provozem své informační a komunikační techniky na příštích pět let. T-Systems integrují infrastrukturu a řešení Banobras ve vlastním mexickém výpočetním středisku ve městě Puebla. Dceřiná společnost Telekomu vedle toho bance poskytuje služby IT a výpočetniho střediska, jako jsou zpracování dat, úložiště, monitoring provozu a bezpečnostní a komunikační služby. Úkolem Banobras je zlepšování konkurenceschopnosti a sociálních podmínek v zemi, mj. financováním výstavby silnic a komunikačních služeb a odpadového hospodářství.

Německo

T-Systems modernizuje celoplošnou datovou síť a budoucí síť pro hlasové služby společnosti pro užitou pojistnou informatiku (GAVI). Zakázka byla uzavřena na
60 měsíců.K zákazníkům GAVI, která je poskytovatelem informačních a komunikačních služeb veřejnoprávním pojišťovnám, patří mimo jiné Versicherungskammer Bayern, SV SparkassenVersicherung a Provinzial NordWest.

Společnost T-Systems uzavřela tříletou smlouvu o poskytování IT služeb s firmou Deutsche Post IT Services GmbH, která je součástí koncernu Deutsche Post World Net (celosvětová síť Německé pošty). Firma přebírá 250 zaměstnanců z provozů v Berlíně, Drážďanech, Fuldě a Hannoveru. Prostřednictvím nových spolupracovníků získává T-Systems know-how v oblastech logistiky a SAP, které lze nalézt na trhu jen velmi obtížně.

Další článek: Twitter Search používá Google Mapy

Témata článku: Deutsche Post, Nové Mexiko, Post-it, Deutsche Bank, Farmaceutická firma, Hannover, Nuance, Komunikační prostředí


Určitě si přečtěte

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

** Každý nový počítač si zaslouží počáteční péči ** Odinstalujte bloatware a nezapomeňte na vhodné nastavení ** Poradíme, jak se o počítač s Windows 10 postarat

David Polesný, Stanislav Janů | 71

David PolesnýStanislav Janů
PočítačeNotebooky
Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

** Vývoj COVID-19 v Česku: nakažení, úmrtí, testovaní, hospitalizovaní ** Mapa podle okresů, přehled podle věku, situace v Evropě i ve světě ** Každý den aktualizované grafy a mapy

Marek Lutonský | 172

Marek Lutonský
COVID-19Koronavirus
26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

** Prohlížeč Chrome obsahuje širokou škálu funkcí, neumí ale všechno ** Jeho schopnosti můžete rozšířit pomocí rozšíření ** Vybrali jsme pro vás zajímavé a užitečné doplňky

Karel Kilián | 44

Karel Kilián
Doplňky do prohlížečeChromeProhlížeče

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest herních monitorů

Jak zabezpečit mobil v rukou dítěte

Radíme s nákupem grafické karty