Systém Xerox iGen4 otevírá nové obchodní příležitosti

Systém Xerox iGen4 otevírá nové obchodní příležitosti

Společnost XeroxXerox iGen4™za „ideální systém“ pro výrobu marketingových letáků, nástrojů přímého marketingu a fotografických produktů nejvyšší kvality. Funkce rozšiřují škálu tiskových úloh, které vytvářejí nové obchodní příležitosti a zisky pro poskytovatele tisku., který je považovaný přidává nová vylepšení a program pro úpravy do svého systému

Spolehlivá kvalita výstupů je pro uživatele Xerox iGen4 a řízení jejich podnikání klíčová

Poskytovatelé tiskových služeb od Maine až po Rusko spoléhají na systémy iGen4 společnosti Xerox, aby rozvinuli své digitální podnikání o nástroje přímého marketingu, fotografické knihy a speciální kalendáře.

Společnost DMM, poskytovatel řešení přímého marketingu se sídlem ve Scarborough v Maine, vytvořil na svém systému iGen4 kampaň pro získávání finančních prostředků pro Biodiversity Institute. Návrh pohlednic „adoptujte alku“ měl zvýšit povědomí a nasměrovat prostředky do aktivit institutu v oblasti životního prostředí, přičemž ostré detaily a přesná barevná reprodukce byly nezbytností pro dodržení kvality fotografie divoké přírody.

Ekologická výroba byla rovněž nezbytná, protože Biodiversity Institute studuje dopad kontaminujících látek na životní prostředí. Pohlednice byly vytištěny bez chemicky zpracovaných inkoustů na papíry s certifikací rady Forest Stewardship Council. Výsledkem kampaně bylo 80 nových „adopcí“ alky a nárůst donací o 14,4 % ve srovnání s předchozím rokem.

Adlis SAS si zvolil systém iGen4, když své podnikání rozšířil o fotografické knihy. Výklady společnosti, která sídlí v Paříži nedaleko muzea Louvre a zabývá se digitálním tiskem, jsou ideálním místem pro vystavování uměleckých fotografických knih a kvalitních výstupů, které lze vytvořit na systému iGen4.

Široké spektrum zákazníků společnosti Adlis – od státní správy, asociací a muzeí až po turisty, novomanžele a mládež – může jednoduše vytvořit fotografické knihy v nejvyšší kvalitě po přihlášení na internetové stránky společnosti.

„Protože jsme v srdci uměleckého světa, tak je naprosto přirozené, že jsme proměnili digitální tisk na vlastní umělecký formát,“ řekl Philippe Houdain, prezident a zakladatel společnosti Adlis. „Produktivita a vysoká kvalita jsou pro nás samozřejmostí. Když jsme hledali řešení digitálního tisku, věděli jsme, že systém Xerox iGen4 to dokáže.“

Ciferblat, rychlotiskárna v ruském Sankt-Peterburgu, se specializuje na kreativní personalizované kalendáře. Kromě tisku kalendářů na systému iGen4, který instalovala vloni, je společnost Ciferblat průkopníkem personalizovaného tisku v Rusku a používá software uDirect společnosti XMPie®, jež je součástí společnosti Xerox.

Kombinace osobního marketingu a výjimečné kvality výstupu pomohla obchodnímu vzestupu společnosti Ciferblat. V letošním roce společnost tiskové objemy na systému Xerox iGen4 každý měsíc zdvojnásobila.

Vylepšení usnadňují produkci a rozšiřují škálu aplikací

Na veletrhu IPEX 2010 vystavil Xerox nové funkce pro systémy iGen4, které pomohou poskytovatelům tiskových služeb vytvářet špičkové aplikace. Mezi nové funkce patří:

  • Rozšířená konektivita s Heidelberg Prinect Print Shop Workflow: Hybridní tiskové úlohy, které spojují digitální a ofsetové stránky, jsou na vzestupu. Xerox předvedl, jak jeho sada FreeFlow® Digital Workflow Collection a nástroje Prinect spolupracují a automaticky směrují hybridní aplikace na příslušný tiskový stroj. Uživatelé mohou například připojit vlastní digitální obálky k ofsetovým fotografickým knihám pouhým dotykem tlačítka.
  • Potvrzování mobilních úloh: S použitím dvojrozměrných čárových kódů QR ukázal Xerox jednoduše použitelné potvrzování mobilních úloh, které nalezne uplatnění v podnicích s potřebou vzdáleného objednávání. Kódy QR jsou propojené se softwarem FreeFlow, který spouští internetovou aplikaci; uživatelé mohou rychle zvolit a schválit objednávky a pak je odeslat do tiskové fronty. Xerox použil systém vzdáleného objednávání pro správu marketingových materiálů vytištěných a distribuovaných na veletrhu IPEX. mohou přeměnit svá zařízení na řešení, které splní jejich zvláštní požadavky, jako je podpora specifických médií (silnější materiály), jedinečné podávání nebo dokončovací řešení a další datové toky a formáty. Odborníci navrhli a nasadili hardwarové a softwarové možnosti, které spravují škálu inovativních celobarevných aplikací upravených podle specifických požadavků uživatele.
  • Specifické inovativní programy: Majitelé systému Xerox iGen4 220 Perfecting Press 
  • C. P. Bourg BMEx Booklet Maker vytváří brožury o rozměru 14.33" x 11.25", což je největší formát s šitou vazbou na trhu. Poskytovatelům tisku dává jedinečnou příležitost tisknout nadstandardní katalogy a kalendáře o velikosti plakátu. K dispozici je rovněž volitelný modul pro třístranný ořez.
Další článek: Nejlepší softwarový firewall podle čtenářů Živě.cz

Témata článku: Objednávání, Úloha, Ideální řešení, Nejvyšší detail, Louvre, Marketing, Výroba obálky, Workflow, Xerox, Nová kampaň, Mobilní objednávání, Mobilní muzeum, Mobilní katalog, Nadstandardní kvalita


Určitě si přečtěte

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 40

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 23

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch