SYSTÉM CLARITY BYL ZVOLEN NEJLEPŠÍM ŘEŠENÍM A CA BYLA ZVOLENA NEJLEPŠÍM DODAVATELEM NA SUMMITU GARTNER PROJECT AND PORTFOLIO MANAGEMENT

Praha, 19. prosince 2005 – Společnost CA (NYSE: CA) oznámila, že byla zvolena Nejlepším dodavatelem a za systém Clarity získala ocenění Nejlepší řešení na evropském summitu 2005 Gartner Project and Portfolio Management (PPM). Jedná se už o čtvrté ocenění Nejlepší dodavatel ze summitu PPM pro řešení CA Clarity (dříve Niku).
SYSTÉM CLARITY BYL ZVOLEN NEJLEPŠÍM ŘEŠENÍM A CA BYLA ZVOLENA NEJLEPŠÍM DODAVATELEM NA SUMMITU GARTNER PROJECT AND PORTFOLIO MANAGEMENT

Ocenění Gartner PPM Innovation jsou udělována poskytovatelům technologií a služeb za jejich řešení, programy, služby a podporu. Manažeři IT reprezentující klíčové rozhodující pracovníky, kteří ve firmách zavádějí řešení správy projektů a portfolií, hlasovali o cenách na summitu PPM, který se od 30. listopadu do 2. prosince konal v Lisabonu.

„Jsme poctěni, že jsme na evropském summitu Gartner PPM získali ocenění Nejlepší dodavatel a Nejlepší řešení,“ řekl Josh Pickus, senior viceprezident divize Clarity, Business Service Optimization (BSO) společnosti CA. „Toto dvojí ocenění jednak potvrzuje technickou nadřazenost řešení CA Clarity, a také potvrzuje mimořádnou kvalitu našich služeb a podpory.“

V červnu 2005 získala společnost CA a systém Clarity ocenění Nejlepší dodavatel a nejlepší strategie PPM na severoamerickém summitu Gartner PPM, v prosinci 2004 získala ocenění Nejlepší dodavatel a Nejlepší řešení na evropském summitu Gartner PPM a v červenci 2004 byla zvolena Nejlepším dodavatelem na severoamerickém summitu Gartner PPM.

O řešení Clarity
CA Clarity je řešení řízení IT, které umožňuje oddělením IT dosahovat špičkové výkonnosti díky zvyšování kvality jejich spolupráce s podnikem a podporou provozu s maximální účinností. Systém Clarity poskytuje integrované funkce pro plánování portfolia, správu poptávky, řízení projektů, plánování prostředků a řízení času a nákladů. Více než 450 000 uživatelů ve 450 společnostech spoléhá na systém Clarity při řízení IT a také při správě vývoje nových produktů. Divize Clarity (dříve Niku) je součástí podnikové jednotky CA Business Service Optimization (BSO), která nabízí špičkové systémy pro správu služeb, majetku a změn a poskytuje komplexní rámec pro poskytování prvotřídních služeb IT.

O společnosti Vision Events
Vision Events, dceřiná firma společnosti Gartner, Inc. (NYSE: IT a ITB), je přední producent úzce zaměřených podnikatelských konferencí, kde se prodejci a koncoví uživatelé setkávají se zavedenými i novými dodavateli při privátních prezentacích případových studií, navazují strategická partnerství a vyhledávají nové obchodní příležitosti v technologickém sektoru. Další informace o společnosti Vision Events jsou k dispozici na webu www.visionevents.com.

O společnosti CA
CA (NYSE: CA), jedna z největších společností v oblasti softwaru pro správu informačních technologií (IT), sjednocuje a zjednodušuje správu IT v rámci společností. Společnost CA byla založena v roce 1976 a má sídlo v Islandii ve státě New York a slouží zákazníkům ve více než 140 zemích. Pro více informací prosíme navštivte stránky http://ca.com.

Váš názor | Miliardu dolarů za 5 % akcií AOL chce prý dát Google

Témata článku: Vision, Dodavatel, Nejlepší řešení, Mimořádná spolupráce, Nice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší