Synology uvádí na trh DiskStation DS713+

Synology uvádí na trh DiskStation DS713+

Společnost Synology představila DiskStation DS713+, škálovatelný NAS server se dvěma bázemi, jež je perfektním řešením pro zálohování a práci s daty zejména u malých a středních podniků.

„Objem dat neustále exponenciálně roste a pro firmy je nezbytné držet krok s konkurencí i vlastním vývojem. DiskStation DS713+ je reakcí na tuto poptávku. Jde o řešení, s nímž mohou uživatelé jednoduše rozšířit kapacitu až na 28 TB pomocí expanzní jednotky,“ říká Darren Lin, produktový manažer Synology.

DiskStation DS713+ překonává svého předchůdce vylepšením výkonu dvoujádrového procesoru na 2,13 GHz. V konfiguraci RAID 1 v prostředí Windows s umožněním Link Aggregation, nabízí průměrnou rychlost čtení 202,3 MB/s a zápisu 135,84 MB/s. Navíc je DS713+ optimalizován pro kvalitní sledování záběrů a podporuje až 20 kanálů simultánního záznamu IP kamer s vysokým rozlišením.

DS713+ je vybaven dvěma USB 3.0 porty, které umožňují až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0. K zajištění dokonalé dostupnosti podnikových dat, je DS713+ vybaven dvěma snadno vyměnitelnými disky umístěnými na přední straně a dvěma Gigabit ethernetovými porty, které chrání data před neočekávanými pády systému.

Klepněte pro větší obrázek

S kompletní podporou iSCSI, může být DiskStation DS713+ snadno integrována s nejvyužívanějšími virtualizačními řešeními, včetně VMware vSphere, podporou 5 VAAI, Citrix XenServer nebo Microsoft Windows Server s Hyper-V. Kromě toho se dá jednoduše využít v prostředích s podporou LDAP, Windows AD nebo ACL.

Synology DS713+ využívá operační systém DiskStation Manager (DSM) 4.1, se kterým pracují všechny diskové a rackové stanice společnosti. Systém nabízí mnoho funkcí pro zvýšení produktivity a zjednodušení systému úkolů – vše na uživatelsky přívětivém rozhraní, jež umožňuje pohodlný multitasking.

Předchozí verze DS712+ získala řadu ocenění – včetně „nejlepšího zařízení roku 2011“, jež udělil produktu polský časopis CHIP.

Pro více informací o produktu navštivte:

http://www.synology.com/products/product.php?product_name=DS713%2B&lang=csy

Dostupnost:

DiskStation DS713+ je již dostupný.

Další článek: Microsoft prý plánuje zaříznout Live Messenger

Témata článku: NAS Server, Ip kamery, Nejlepší reakce, Synology, Multitasking

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší