Synology ohlašuje další novinku: expanzní jednotku DX213

Synology ohlašuje další novinku: expanzní jednotku DX213

Společnost Synology představila nový model expanzní jednotky pro úložiště DiskStation. Jde o vůbec první dvoudiskové expanzní řešení od Synology, které reaguje na poptávku uživatelů po nárůstu úložného prostoru pro moderní byznys prostředí.

„Správa a zpracování stále většího objemu dat by vás už neměly dále zdržovat od vedení podniku. Proto Synology navrhla jednotku DX213 tak, aby vám rychle a jednoduše navýšila kapacitu DiskStation úložiště pomocí dvou nových přídavných polí ve chvíli, kdy dosáhnete maxima kapacity,“ říká Chad Jiang, produktový manažer Synology.

Na vybraných modelech DiskStation, je možné RAID svazky rozšířít přímo přes DX213, aniž byste museli přeformátovat stávající pevné disky, což přináší další cennou výhodu pro nepřetržitý provoz a firemní procesy. Uživatelé mají možnost využívat DX213 jako nezávislou jednotku pro spárování se stanicí DiskStation, ale stejně tak jako jednoduché řešení pro zálohování lokálních dat.

Klepněte pro větší obrázek

Expanzní jednotka DX213 je propojena s DiskStation pomocí spolehlivého designu Plug-n-use od Synology, s patentovanou eSATA konfigurací, která spolehlivě a bezpečně uzamkne oba konce kabelu. Díky tomu je zajištěna spolehlivá konektivita v celé maximální šířce pásma 3.0 Gb/s, což garantuje pohodlné využívání jednotky i spárované DiskStation jako jednoho celku.

Synology DX213 je vybavena energeticky úsporným módem Deep Sleep, který automaticky přepne systém po chvíli do režimu hibernace. V kombinaci s vybranými modely stanice DiskStation mohou uživatelé také intuitivně využít speciální funkci vypínání a zapínání.

Pro více informací o produktu, navštivte: www.synology.com/products/DX213.php?lang=csy

Témata článku: Deep, Maximus, Synology, Chad, Úložný prostor

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí