Symantec získal bezkonkurenční umístění v magickém kvadrantu Gartner

Praha – 24. května 2007 – Symantec je podle výsledků studie Magic Quadrant for E-Mail Active Archiving, 2007 společnosti Gartner jednoznačně vedoucím hráčem na trhu aktivního archivování zpráv elektronické pošty. Jako jediný ze šestnácti hodnocených dodavatelů se umístil v prestižním kvadrantu, který je průmětem významného postavení na trhu a silné vize. Toto výsadní postavení Symantecu zajišťuje Symantec Enterprise Vault, klíčový prvek produktového portfolia pro správu podnikové elektronické komunikace (Enterprise Messaging Management).
Symantec získal bezkonkurenční umístění v magickém kvadrantu Gartner

"Elektronická pošta je dnes nejvýznamnějším komunikačním nástrojem v podnikání, tomu odpovídá nutnost její ochrany a archivace," uvádí Radek Smolík, ředitel společnosti Symantec Česká a Slovenská republika. "Nástroje pro aktivní archivaci e-mailů umožňují podnikům nejen bezpečně uchovávat elektronickou poštu, ale usnadňují také naplnění zákony stanovených podmínek pro ochranu dat a jejich archivaci."

Dodavatelé, kteří se umístí v kvadrantu lídrů trhu, musejí nabízet komplexní a škálovatelné produkty, stabilní finanční zázemí a významný podíl na trhu.  Firmy, které spadají do kvadrantu vizionářů, disponují jasnou představou o dalším vývoji svých produktů a služeb a nabízejí inovace, které odpovídají skutečným potřebám zákazníků. Důvěryhodnost vize je hodnocena porovnáním se schopností uvést v realitu předchozí plány. Symantec naplňuje specifikace obou kategorií.

Symantec je první společnost, která svým zákazníkům nabízí komplexní systémy pro správu podnikové elektronické komunikace a udržuje jejich data i komunikační systémy neustále dostupné. Symantec Enterprise Messaging Management je navržen tak, aby odstraňoval zbytečné náklady prostřednictvím  snížení objemu nevyžádané pošty, včasným odhalením a odstraněním virů a červů, automatickou správou životního cyklu jednotlivých zpráv a zvýšením odolnosti komunikačních systémů proti selhání.

Témata článku: Nejvýznamnější dodavatel, Předchozí nástroj, Automatický nástroj, Významný podíl, Dostupná zpráva

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje