Symantec spolupracuje na projektu Cybergeddon

Symantec spolupracuje na projektu Cybergeddon

Anthony E. Zuiker, vizionářský tvůrce seriálů Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami a Kriminálka New York, a jeho produkční společnost Dare to Pass spolu s Dolphin Digital Media odhalili režiséra a herecké obsazení projektu Cybergeddon. Revoluční digitální film, který bude mít exkluzivní premiéru na Yahoo!, se zaměří na hrozby spojené s kyberzločinem, krádežemi identity a zranitelnostmi. Speciálně v dnešním digitálním světě se jedná o příliš velké nebezpečí. V Cybergeddonu bude hrát Olivier Martinez (film Nevěrná) nepolapitelného kyberzločince Gustova Dobreffa a Missy Peregrym (seriál Rookie Blue) si zahraje agentku FBI Chloe Jocelyn. Manny Montana (seriál Breakout Kings) a Kick Gurry (Speed Racer) si zahrají agenta FBI Franka Parkera a Chase „Králíka“ Rosena, bývalého kyberzločince, který se ale přidal na stranu dobra. Filmu vdechne život oceňovaný režisér Diego Velasco (film The Zero Hour).

Příběh sleduje agentku Chloe Jocelyn, jejího kolegu Franka Parkera a uvězněného elitního hackera Chase „Králíka“ Rosena při vyšetřování zdánlivě nesouvisejí kyberútoků. Chloe a její tým musí rozkrýt celosvětovou zločineckou organizaci pod vedením Gustova Dobreffa dříve, než bude příliš pozdě. Ve světě, kde jsou všichni připojeni k internetu, hrozí nebezpečí úplně všem. Tým Norton společnosti Symantec pomáhal tvůrcům projektu po odborné stránce, aby film působil důvěryhodně a technické detaily dávaly smysl.

„Nemohu být šťastnější. Povedlo se nám pro Cybergeddon vybrat řadu zajímavých talentů. Missy, Manny a Kick jsou opravdu velmi nadaní herci. Pro nás je to trojka snů. Navíc Diego je dynamický filmař a jedinečný vypravěč. V kombinaci s Olivierem Martinezem jsou zárukou špičkové kvality,“ říká Anthony E. Zuiker, tvůrce a výkonný producent.

Cybergeddon, detektivka nové generace, bude mít celosvětovou premiéru v září 2012 na Yahoo! Více než 700 milionů návštěvníků Yahoo! si užije působivý zážitek.

Scénář Cybergeddonu napsal Miles Chapman (očekávaný film The Tomb se Sylvestrem Stallonem a Arnoldem Schwarzeneggerem) a výkonnými producenty jsouAnthony E. Zuiker, Matthew Weinberg (prezident společnosti Dare to Pass) a Bill O’Dowd, (CEO společnosti Dolphin Digital Studios). Progresivní finanční a distribuční společnost Dolphin Digital Media podpořila projekt ve spolupráci s Creative Artists Agency (CAA).

„Partnerství s Anthonym Zuikerem nám umožní formou příběhu oslovit a upozornit na nová rizika více lidí. Jedná se o zajímavou a svěží formu,“ říká Sally Jenkins, viceprezidentka celosvětového marketingu spotřebitelských produktů ve společnosti Symantec. „Zábavnou i dramatickou formou Cybergeddon upozorní, jak zranitelné mohou být naše digitální životy při kyberútocích, porušování ochrany soukromí na internetu a krádežích identity.“

Více informací se dozvíte na fanouškovských stránkách na Facebooku nebo na Twitteru @cybergeddon.

Další článek: Živě Labs: Čerstvé články přímo v Google Chrome

Témata článku: Diego, Montana, Příběh, Chase, Producent, Caa, Zero, Breakout, Kings, Racer, Miami, Dolphin, Olivier, Arnold, Matthew, Frank, Digitální film, Tvůrce, Pass, Mann


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky