Symantec spolupracuje na projektu Cybergeddon

Symantec spolupracuje na projektu Cybergeddon

Anthony E. Zuiker, vizionářský tvůrce seriálů Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami a Kriminálka New York, a jeho produkční společnost Dare to Pass spolu s Dolphin Digital Media odhalili režiséra a herecké obsazení projektu Cybergeddon. Revoluční digitální film, který bude mít exkluzivní premiéru na Yahoo!, se zaměří na hrozby spojené s kyberzločinem, krádežemi identity a zranitelnostmi. Speciálně v dnešním digitálním světě se jedná o příliš velké nebezpečí. V Cybergeddonu bude hrát Olivier Martinez (film Nevěrná) nepolapitelného kyberzločince Gustova Dobreffa a Missy Peregrym (seriál Rookie Blue) si zahraje agentku FBI Chloe Jocelyn. Manny Montana (seriál Breakout Kings) a Kick Gurry (Speed Racer) si zahrají agenta FBI Franka Parkera a Chase „Králíka“ Rosena, bývalého kyberzločince, který se ale přidal na stranu dobra. Filmu vdechne život oceňovaný režisér Diego Velasco (film The Zero Hour).

Příběh sleduje agentku Chloe Jocelyn, jejího kolegu Franka Parkera a uvězněného elitního hackera Chase „Králíka“ Rosena při vyšetřování zdánlivě nesouvisejí kyberútoků. Chloe a její tým musí rozkrýt celosvětovou zločineckou organizaci pod vedením Gustova Dobreffa dříve, než bude příliš pozdě. Ve světě, kde jsou všichni připojeni k internetu, hrozí nebezpečí úplně všem. Tým Norton společnosti Symantec pomáhal tvůrcům projektu po odborné stránce, aby film působil důvěryhodně a technické detaily dávaly smysl.

„Nemohu být šťastnější. Povedlo se nám pro Cybergeddon vybrat řadu zajímavých talentů. Missy, Manny a Kick jsou opravdu velmi nadaní herci. Pro nás je to trojka snů. Navíc Diego je dynamický filmař a jedinečný vypravěč. V kombinaci s Olivierem Martinezem jsou zárukou špičkové kvality,“ říká Anthony E. Zuiker, tvůrce a výkonný producent.

Cybergeddon, detektivka nové generace, bude mít celosvětovou premiéru v září 2012 na Yahoo! Více než 700 milionů návštěvníků Yahoo! si užije působivý zážitek.

Scénář Cybergeddonu napsal Miles Chapman (očekávaný film The Tomb se Sylvestrem Stallonem a Arnoldem Schwarzeneggerem) a výkonnými producenty jsouAnthony E. Zuiker, Matthew Weinberg (prezident společnosti Dare to Pass) a Bill O’Dowd, (CEO společnosti Dolphin Digital Studios). Progresivní finanční a distribuční společnost Dolphin Digital Media podpořila projekt ve spolupráci s Creative Artists Agency (CAA).

„Partnerství s Anthonym Zuikerem nám umožní formou příběhu oslovit a upozornit na nová rizika více lidí. Jedná se o zajímavou a svěží formu,“ říká Sally Jenkins, viceprezidentka celosvětového marketingu spotřebitelských produktů ve společnosti Symantec. „Zábavnou i dramatickou formou Cybergeddon upozorní, jak zranitelné mohou být naše digitální životy při kyberútocích, porušování ochrany soukromí na internetu a krádežích identity.“

Více informací se dozvíte na fanouškovských stránkách na Facebooku nebo na Twitteru @cybergeddon.

Další článek: Živě Labs: Čerstvé články přímo v Google Chrome

Témata článku: Zero, Arnold, Dolphin, Montana, Mann, Racer, Chase, Tvůrce, Matthew, Frank, Kings, Breakout, Producent, Caa, Pass, Miami, Diego, Olivier, Digitální film, Příběh


Určitě si přečtěte

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 1

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize